HABERLER & DUYURULAR

VANWEST COLLEGE DIPLOMA, SERTİFİKA VE ESL PROGRAMLARI

VANWEST COLLEGE DIPLOMA, SERTİFİKA VE ESL PROGRAMLARI
18 Ağustos 2017VanWest College, 1988 yılından beri Kanada’nın British Columbia eyaletinde, Vancouver ve Kelowna kampüslerinde binlerce uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapmış, eğitim kalitesi ve öğrenci desteği ile öne çıkan bir kariyer kolejidir. Kanada Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir kolej olmasının yanı sıra; kalitesi IALC , Quality English, Languages Canada, ALTO gibi uluslararası eğitim kuruluşları tarafından da onaylanmış olan VanWest College,  aynı zamanda Kanada’nın tek yetkili BULATS (Business Language Testing Service)  test merkezidir. 


Neden VanWest College?

100% Garantili Maaşlı Co-op Yerleştirme 

Mezuniyet Sonrası Yüksek İşe Yerleşme Oranı 

Eğitim Süresince Part-time, Co-op Döneminde Full-time Çalışma İmkanı

Türk Öğrencilere Özel Burs Olanakları & Taksitli Ödeme İmkanı

İş Dünyasının İhtiyacına Gore Hazırlanmış Uygulamalı Eğitim

Öğrenci Merkezli Kişiselleştirilmiş Destek

Ortalama 15 Kişilik Sınıf Mevcudu

Her 2 Ayda Bir Başlayan Esnek Başlangıç Tarihleri

Dünyanın En İyi Öğrenci Şehirlerinden Vancouver ve Kelowna’da Eğitim İmkanı

Kanada Co-op Diploma Programlarında Bir ilk : 

%100 Maaşlı İşe Yerleştirme Garantisi 

Türk Öğrencilere Özel $5000'a Varan Burs İmkanları ! 

VanWest College bir ilke imza atarak, tüm co-op öğrencilerine , alanlarına uygun maaşlı co-op işini garanti ediyor! 

Kanada'daki Co-op programlarını tercih eden öğrencilerin amacı, ilgilendikleri alanda kendilerini geliştirip, diploma almanın yanı sıra; Kanada'da bir iş deneyimi elde etmek, Kanadalı bir işverenden referans almak ve sonrasında ister Türkiye'de ister Kanada'da iyi bir iş sahibi olmaktır.

İstatistikler gösteriyor ki, çalışma izni almak tek başına yeterli olmamakta, öğrencilerin büyük çoğunluğu co-op dönemini kariyer hedefleriyle uyuşmayan basit işlerle tamamlamakta, mezuniyet sonrası Post Graduate Work Permit alsalar dahi, kendi alanlarında kalifiye bir iş deneyimine ve "Canadian Experience"e sahip olmadan, iş bulmakta zorlanmaktadırlar.

Vanwest College, öğrencilerin bu sorununu dikkate alarak, sadece bir diploma ile değil gerçek bir iş deneyimi ile mezun olmalarını garantilemektedir. Bunu garanti edebilmek için, öncelikle öğrencilerimizi alanında uzman eğitmenlerimiz aracılığı ile en iyi şekilde iş dünyasına hazırlıyor, her alanda tam donanımlı hale gelmelerini sağlıyoruz.

VanWest College bünyesinde tam zamanlı olarak hizmet veren co-op yerleştirme koordinatörümüz sayesinde de, öğrencilerin eğitim altyapılarına, iş deneyimlerine ve aldıkları co-op diploma eğitimine uygun kalifiye bir işe yerleştiriyoruz.Öğrenciler kendilerini ve CV'lerini uluslararası bir iş deneyimi ile zenginleştirirken, aynı zamanda para kazanma şansına sahip oluyorlar.


15 Eylül'e kadar kayıt olun, başvuru ücreti ödemeyin!

2017 Ekim ve Aralık Başlangıçlı Programlara İndirimli Fiyatlarla Kaydolmak için:

Hemen Başvurun!