VANCOUVER FILM SCHOOL (KANADA)

 • VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika
 • VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika
 • VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika
 • VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika
 • VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika
 • VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika
 • VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika
 • VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika
 • VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika
 • VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika
 • VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika
 • VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika
 • VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika
 • VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika
 • VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika
VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika - 0 VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika - 1 VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika - 2 VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika - 3 VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika - 4 VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika - 5 VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika - 6 VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika - 7 VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika - 8 VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika - 9 VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika - 10 VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika - 11 VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika - 12 VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika - 13 VANCOUVER FILM SCHOOL Sertifika - 14

Vancouver Film School (VFS), Kanada’nın en büyük ve saygın film ve medya yüksek öğrenim kuruluşudur. Okul, eğlence sanatlarını her açıdan kavrayan 13 farklı program sunar. Özgün öğretim anlayışıyla okul, teori ve üretime dayalı deneyimi dengeleyerek öğrencilerin sadece 1 yıldan sonra hayal kariyerlerine atılabilmelerini sağlar. Hızla gelişen oyun, film ve animasyon endüstrilerine sahip Vancouver’da yer alan Vancouver Film School, alanında öncü stüdyolarda çalışan ve ödül sahibi profesyonelleri bünyesinde bulundurmaktadır. Öğrenciler öğrenim yılını bu profesyonel ortamla sürekli etkileşim içerisinde geçirir ve mezun olduklarında Oscar ve EMMY ödüllerinde onurlandırılmış, uluslararası büyük festivallere katılmış ve Pixar, Lucasfilm, Universal Studios ve Blizzard gibi prestijli kuruluşlarda çalışan kişiler arasında yerlerini alırlar ki bunlarda Vancouver Film School’da yaratılan profesyonel nitelikteki projelerin büyük payı vardır.

Vancouver Film School (VFS), Kanada’nın en büyük ve saygın film ve medya yüksek öğrenim kuruluşudur. Okul, eğlence sanatlarını her açıdan kavrayan 13 farklı program sunar. Özgün öğretim anlayışıyla okul, teori ve üretime dayalı deneyimi dengeleyerek öğrencilerin sadece 1 yıldan sonra hayal kariyerlerine atılabilmelerini sağlar. Hızla gelişen oyun, film ve animasyon endüstrilerine sahip Vancouver’da yer alan Vancouver Film School, alanında öncü stüdyolarda çalışan ve ödül sahibi profesyonelleri bünyesinde bulundurmaktadır. Öğrenciler öğrenim yılını bu profesyonel ortamla sürekli etkileşim içerisinde geçirir ve mezun olduklarında Oscar ve EMMY ödüllerinde onurlandırılmış, uluslararası büyük festivallere katılmış ve Pixar, Lucasfilm, Universal Studios ve Blizzard gibi prestijli kuruluşlarda çalışan kişiler arasında yerlerini alırlar ki bunlarda Vancouver Film School’da yaratılan profesyonel nitelikteki projelerin büyük payı vardır.

Daha fazla bilgi için Vancouver Film School web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


 Program

Süre

3D Animation & Visual Effects

48 Hafta

Animation & Concept Art

48 Hafta

Classical Animation

48 Hafta

Acting Essentials

16 Hafta

Acting for Film & Television

48 Hafta

Digital Design

48 Hafta

Film Production

48 Hafta

Foundation Visual Art & Design

48 Hafta

Game Design

48 Hafta

Makeup Design for Film & Television

48 Hafta

Programming for Games, Web & Mobile

48 Hafta

Sound Design for Visual Media

48 Hafta

Writing for Film & Television

48 Hafta

 Program

Okul Ücreti

3D Animation & Visual Effects

$53,250

Animation & Concept Art

$33,500

Classical Animation

$30,500

Acting Essentials

$10,500

Acting for Film & Television

$30,500

Digital Design

$42,250

Film Production

$53,250

Foundation Visual Art & Design

$30,500

Game Design

$49,250

Makeup Design for Film & Television

$46,750

Programming for Games, Web & Mobile

49,250

Sound Design for Visual Media

$43,250

Writing for Film & Television

$28,250

  

 **Güncel ve detaylı fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz veya okulun internet sitesinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Pasifik Okyanusunun hemen dibinde, Coast Dağları tarafından çevrelenmiş geleceğe açık bir şehir olan Vancouver’da yazları ortalama 19˚C derece sıcaklıklarda, kışları ise ortalama 4˚C derece sıcaklıklarda ve yağışlı geçer. Vancouver’ın 2,5 milyona yaklaşan nüfusunun yaklaşık %40’ı Kanada dışından gelmiştir, Kanada’nın en büyük üçüncü şehridir ve istikrarlı olarak dünyanın en yaşanılır şehirleri arasında seçilmektedir.

Ekonomi ve kültürüyle parıldayan bu şehirde Stanley Park boyunca bisikletinizi sürebilirsiniz ki bu park Kuzey Amerika’nın en büyük parklarından biridir. Ayrıca dünyanın her tarafından yemekler tadabilir ya da açık havada müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Şehir ayrıca 17 müze ve 108 galeriye ev sahipliği yapmaktadır. Eğer doğaya dönmek ve yakındaki dağların keyfini çıkarmak isterseniz Cypress, Grouse ya da Seynour dağlarının her biri sadece bir saat uzaklıktadır.

Eğer kampüs dışında yaşamak isterseniz şehir size birçok seçenek sunmaktadır. UBC kampüsüne oldukça yakın olan Kitsilano, Point Grey, Wetsbrook Village veya University Village gibi semtler ideal yerleşim ve çeşitliliklerine karşılık görece küçük yaşam alanları ve yüksek kiralar sunar. East Victoria ise kampüse ve şehir merkezine kısa bir otobüs yolculuğu uzaklığındadır ve çok farklı yerleşim imkanları ve görece ucuz kiralar sunar. Şehir merkezi ve West End ise konumları ve yoğun yapıları dolayısıyla küçük apartmanlara sahiptir ve kiraları yüksektir.

Vancouver Film School yurt hizmeti sağlamaz, ancak okul oda arkadaşı ve kiralık daire bulmanızda yardımcı olacak hizmetler sunmaktadır. Aile yanında konaklama seçeneğiniz de ayrıca bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için ilgili internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz: 

VFS Konaklama

VİZE İŞLEMLERİ

Vize başvuru işlemleri her ülkeye göre farklılık göstermektedir. Schengen bölgesi içinde kalan ülkeler için Schengen vizesi başvurusu yapılır. Bu bölgelerde ortak uygulamalar ve kurallar mevcuttur, bu yüzden bu ülkeler için yapacağınız vize başvuru süreci de  Schengen bölgesine dahil olan ülkeler için benzerlik gösterir. İngiltere, Kanada, Avustralya ve Amerika içinse her ülkenin kendi belirlediği ayrı ayrı kurallar ve süreçler mecvuttur.

Vize başvuru işlemleri zorlu, yorucu ve uzun bir süreçtir. Vize başvuruları öncesi  ciddi ve dikkatli bir hazırlık gerekmektedir. Her yıl vizeler ile ilgili konsolosluklar tarafından vize başvuruları ile ilgili yeni değişiklikler ve uygulamalar yapılmaktadır. Bu süreçte vize başvuruları eksik veya yanlış belge hazırlanmasından ve vize görüşmelerinde istenilen cevapların verilmemesinden kaynaklanan red kararları ile sonuçlanabilmektedir.

Biz CDS ailesi olarak 1996’dan beri 20 yıllık tecrübemiz ile bu zorlu ve uzun yolu sizin için kolaylaştırmak aynı zamanda da doğru ve eksiksiz bir başvuru süreci geçirmenizi sağlayarak vize almanıza yardımcı olmak için çalışmaktayız.


KANADA

Kanada vizesi başvuru sürecinde, vize dökümanlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlamak, ingilizce niyet mektubu yazmak ve başvuru ile ilgili konsolosluklar tarafından yapılan değişikliklerin takibini yapmak oldukça stresli ve yorucu bir süreçtir. Kanada vizesi için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta da eksiksiz ve doğru belgeler ile oluşturulan başvuru dosyanızdır. Bu başvuru süresi boyunca ekibimiz her adımınızda sizin yanınızda olarak tüm bu süreci sizin için kolaylaştırıp, dosyanızı eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlayarak vize almanıza yardımcı olacak ve bu stresli süreci sizin için kolaylaştıracaktır. 


AMERİKA

Amerika vize başvurusu zorlu bir süreç izler. Dikkat ve özenle hazırlanması gereken belgeler ile mülakatta sorulacak sorulara istenilen cevapların verilmesi halinde işiniz oldukça kolaylaşacaktır.  Tecrübeli danışmanlarımız ön hazırlık sürecinde başvuru dosyanız için gerekli tüm belgeleri sizin için özenle hazırlayarak, mülakatta dikkat etmeniz gerekenler ile ilgili sizi iyi bir şekilde bilgilendirerek görüşmenizi en iyi şekilde geçirmeniz için yardımcı olacaktır. Görüşme gününüz geldiğinde tarafımızdan hazırlanan eksiksiz dosyanızla vize memuru ile görüşmenizi gerçekleştireceksiniz. Dosyanızdaki belgeler ve niyet mektubunuz ile  Amerika’ya gitme nedeniz, ne kadar kalacağınız ve finansal durumunuzun bu seyahate elverişli olup olmadığına dair tespitlerin yapılması, gerekli görüldüğü durumlarda memurun size yönelteceği sorularla görüşmeniz son bulacaktır. Gerekli dökümanlarınızın doğru ve eksiksiz olması durumunda ve görüşmenizin olumlu geçmesi sonucunda tedirgin olmanız için hiç bir sebep bulunmaz.


İNGİLTERE

İngiltere vizesi, Amerika vizesi gibi özen ve dikkat gerektiren bir başvurucu süreci ile doğru ve eksiksiz bir başvuru dosyası ister.  İngiltere vize başvurusu ile ilgili en korkulan noktalardan biri de fazlaca döküman istenen başvuru sürecidir. Tüm bu dokümanların toparlanması ve doğru bir şekilde dosyalanmasını kolaylaştırmak amacıyla size destek çıkarak doğru bir dosya ile başvurunuzu gerçekleştirmeniz için CDS ailesi olarak tüm bu süreçte size destek çıkacağız.


SCHENGEN VİZESİ

Schengen vizesi diğer vizelere kıyasla daha kolay bir başvuru süreci izler. Schengen bölgesine dahil olan ülkeler için uygulanan başvuru süreci ve istenilen belgeler birbirleriyle benzerlik gösterir. Schengen bölgesine dahil olan ülkeler; Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa , Hırvatistan, Hollanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İrlanda, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Monako, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, Yunanistan, birbirleri arasındaki sınır kontrollerini bir anlaşmayla kaldırmış böylelikle Schengen bölgesine üye ülkelerden birinin vizesi bir diğer Schengen bölgesine üye ülkeye serbestçe seyahati kolaylaştırmıştır.