ST. GILES JUNIOR SUMMER (İNGİLTERE)

 • ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu
 • ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu
 • ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu
 • ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu
 • ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu
 • ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu
 • ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu
 • ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu
 • ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu
 • ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu
 • ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu
 • ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu
ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu - 0 ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu - 1 ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu - 2 ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu - 3 ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu - 4 ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu - 5 ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu - 6 ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu - 7 ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu - 8 ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu - 9 ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu - 10 ST. GILES JUNIOR SUMMER Yaz Okulu - 11

St. Giles, 1955’ten beri dünyanın her tarafından gelen öğrencilerine 60 yıllık deneyimiyle son derece kaliteli bir İngilizce eğitimi vermektedir. Sadece 2012 yılında okul, dünya çapında 14.000’den fazla öğrenci tarafından seçilmiştir. Londra’nın merkezinde kurulan ilk okulundan kısa sürede dünyaya açılan St Giles; bugün İngiltere, Amerika, Kanada ve Brezilya’da bir çok merkeze sahiptir. 

St. Giles, 1955’ten beri dünyanın her tarafından gelen öğrencilerine 60 yıllık deneyimiyle son derece kaliteli bir İngilizce eğitimi vermektedir. Sadece 2012 yılında okul, dünya çapında 14.000’den fazla öğrenci tarafından seçilmiştir. Londra’nın merkezinde kurulan ilk okulundan kısa sürede dünyaya açılan St. Giles; bugün İngiltere, Amerika, Kanada ve Brezilya’da bir çok merkeze sahiptir. 

İngilizce öğrenmek için amacınız her ne olursa olsun yurtdışında yaşam deneyimi ve dünyanın her köşesinden arkadaşlıklar kurma olanaklarının yanında St. Giles, size hızlı ve etkili bir eğitim ortamı sunacaktır. St. Giles’in öne çıkan özellikleri şunlardır:

İngilizce eğitiminde 50 yılın üzerinde tecrübe

Yüksek kalitede öğrenimde uluslararası saygınlık

Birleşik Krallık, ABD, Kanada ve Brezilya gibi konum seçenekleri

Tüm yaş gruplarına, beceriye ve amaca uygun olarak tasarlanan esnek programlar

Size ve ihtiyaçlarınıza odaklı kişisel eğitim deneyimi

Heyecanlı, hareketli ve öğrenci merkezli dersler

En yeni kaynaklarla donatılmış modern öğretim merkezleri

Paranızın karşılığını fazlasıyla alma olanağı


İNGİLTERE

Genç Yaz Okulları


Cambridge (14-17 yaş grubu):

1596 yılında kurulan Sidney Sussex, Cambridge Üniversitesi bünyesindeki bir kolejdir ve bu tarihi İngiliz kentinin tam kalbinde yer alır. St. Giles’ın buradaki programı, tutkulu öğrencilere bu üstün uluslararası okulda yaşama ve öğrenme fırsatı sunar. Kolej üstün standartlarda yurt konaklaması, tarihi bir yemek salonu –burası tüm üniversite çapında en iyilerinden biri olarak bilinmektedir- ve özenle budanan yeşillik alanlar içerir; bütün bunlar burayı öğrencilerin yazı geçirmesi için ideal bir merkez yapmaktadır.

Burada öğrenciler en fazla 12 kişiden oluşan dersliklerde, yoğun bir eğitim görürler. Küçük bir merkez olan bu okul gelişimlerini en hızlı şekilde ilerletmek isteyen öğrenciler için idealdir.


Canterbury (13-17 yaş grubu):

Tarihi 597 yılına kadar giden King’s School, İngiltere’nin en eski yatılı okuludur. Okul, ikisi de Dünya Mirası listesinde yer alan Canterbury Katedrali ve St. Augustine manastırı zeminlerinde, Canterbury şehrinin tarihi merkezinde yer alır. Modern bir yurt, eğitim ve dinlence tesisleri yanında Orta Çağdan kalan tarihi okul binaları ve mimari size unutulmaz bir deneyim sunacaktır. Hemen yakındaki King’s School spor merkezi ise kapalı yüzme havuzu, gym, tenis ve duvar tenisi kortları ve açık hava spor alanları içerir. St. Giles’ın Özel İlgi Tenis kursları Canterbury’de, profesyonel koçlar tarafından eğitim fırsatı sunar. Ayrıca nitelikli uzmanlar tarafından verilen eskrim dersleri de mevcuttur. 


Canterbury (8-12 yaş grubu):

Tarihi 597 yılına kadar giden King’s School, İngiltere’nin en eski yatılı okuludur. Okul, ikisi de Dünya Mirası listesinde yer alan Canterbury Katedrali ve St. Augustine manastırı zeminlerinde, Canterbury şehrinin tarihi merkezinde yer alır. Modern bir yurt, eğitim ve dinlence tesisleri yanında Orta Çağdan kalan tarihi okul binaları ve mimari size unutulmaz bir deneyim sunacaktır.

Bu program özellikle yurtdışında ilk deneyimini yaşayacak olan küçük gençler için idealdir. Bu merkez 1’e 10 öğrenci-çalışan oranı ve mevcut St. Giles elemanları ile olağanüstü bir destek ve güvenlik sunar.  


Londra (10-17 yaş grubu):

Burada konaklama Londra’nın en ünlü ünivesitesi olan UCL’de, şehrin kalbinde aydın ve sanatçılar merkezi olarak bilinen tarihi Bloomsbury’de yer alır. Şehrin merkezinde yer almasına rağmen geniş bahçe ve parklarıyla bilinen bu bölge bir şehre göre oldukça sakin bir yapıya sahiptir, dolayısıyla bir Londra üniversitesinde güven içinde bir deneyim kazanmak isteyen öğrenciler için idealdir.

Kampüs oldukça cazip bir yapıya sahiptir ve üstün nitelikte eğitim ve dinlence tesisleri sunar. Öğrenciler, Thames Nehri ve London Eye gibi şehrin cazibe merkezlerine düzenlenen gezilerle Londra’nın sunduğu tüm fırsatlara kolay ulaşım imkanına sahiptir. Tüm bunların yanında üstün nitelikli St. Giles öğretmenleri dil gelişimi, proje çalışmaları ve iletişim becerileri üzerine yoğunlaşan oldukça kaliteli bir eğitim sunarlar. Bunların yanında öğrenciler İngiltere’nin başkenti hakkında da dersler alarak dünyanın en çekici ve en canlı şehirlerinden biri olan Londra hakkında daha fazla öğrenirler.


Nottingham (10-17 yaş grubu):

Robin Hood’un doğum yeri olan Nottingham; Manchester, York ve Cambridge gibi kentlere düzenlenen gezilerle İngiltere’yi keşfetmek için ideal bir konumda yer alır. Buradaki yaz programı İngiltere’nin ilk 10’unda ve dünyanın da ilk 100’ünde yer alan Nottingham Üniversitesi’nde yer alır. Nottingham programı,  yurt ve sınıfların birbirine yakın konumda bulunduğu ve içinde bütün ihtiyaçlarınızla beraber oldukça geniş parklar da içeren bu kampüste güvenli bir deneyim sunar. Kampüs ayrıca her biri yürüme mesafesinde bulunan; tenis kortları, kapalı yüzme havuzu, spor sahaları ve daha birçok spor tesisi de içerir. Yüksek derecede gözetim ve dikkat, burayı güvenli bir ortam isteyen veya yurtdışındaki ilk deneyimlerini yaşayacak olan öğrenciler için ideal yapar.


Oxford (12-17 yaş grubu):

St. Giles Oxford 2016 yılı için yeni olarak sunulan; Oxford Brookes Üniversitesinin göz alıcı, yeşil ve modern kampüsünde yer alan bir programdır. İngiltere’nin önde gelen modern kampüslerinden birindeki St. Giles Oxford yaz merkezi yüksek standartlarla yurt, eğlence ve eğitim tesisleri sunar.

Burası sosyal programlarla eğlenmek yanında keyifle oturup dinlenebileceğiniz, yeşillikle dolu ve oldukça güvenli bir kampüstür. Sınıflar, öğrenci yurtları ve dinlence/yemek odaları birbirinden sadece kısa bir yürüme mesafesindedir ve Oxford şehir merkezine de 20 dakika yürüme uzaklığında yer alır.


Southampton (10-17 yaş grubu):

Southampton şehrinin merkezinde konumlanan Solent Üniversitesi üstün nitelikli öğretim tesisleri, kapalı spor merkezleri ve açık spor sahaları gibi birçok olanak içeren bir kampüse sahiptir. Modern bir yapıya sahip olan yurt dersliklere oldukça yakındır ve özel banyolarıyla tekli odalar içerir.

Canlı ve modern bir şehir olan Southampton ayrıca zengin bir tarih ve kültüre sahiptir ve İngiltere’nin en doğa dostu şehirlerinden biridir. Şehir İngiltere’nin en büyük alışveriş merkezlerinden birinin yanı sıra tarihi sahil yerleşimine de ev sahipliği yapar. Ayrıca Londra ve İngiltere’nin güney sahilindeki şehir ve kasabaları ziyaret etmek için de uygun bir konumdadır. Canlı ve etkinlik dolu bu program şehir hayatını deneyimlemek isteyen öğrenciler için idealdir.


Aile Programları:

St Giles Aile Kursları, İngiltere’de ailelere beraber olarak Londra ya da Brighton’da eğlence ve eğitim dolu bir yaz geçirme fırsatı sunar. Ebeveynler sabahları St Giles yıl boyu merkezlerinde dersler alırken çocukları hemen yakında ders alırlar. Derslerden sonra tüm aile haftada 3 öğle sonrası etkinliğin yanında 1 tam günlük gezilerle beraber vakit geçirebilir.


AMERİKA


Florida (8-15 yaş grubu):

Admiral Farragur Akademisi 1933 yılında kurulmuş olan bir deniz okuludur. St Petersburg Florida’da yer alan okul göz alıcı ve geniş bir kampüs ve birçok üstün dinlence tesisleri sunar. Bunlar arasında yüzme okulu, özenle budanan bahçeler ve bir göl, beysbol sahalarının yanında bir sanat merkezi ve tiyatro salonu mevcuttur. Üstün kaliteli yurt konaklaması da kampüs içinde yer alır. 

Walt Disney World ve Universal Studios ile Orlando buraya sadece 2 saat uzaklıktadır. Öğrenciler her hafta iki gün bu muhteşem tema parklarına düzenlenen gezilerin keyfini çıkarır. Ayrıca hafta boyunca dünyanın en güzel plajlarında rahatlamak için zaman da olacaktır. 

Bu merkez göz alıcı Boca Ciego Körfezinde verilen Yelkencilik Özel İlgi Alanı seçeneği de sunar. Bu programla öğrenciler tamamen uzman öğretmenler tarafından haftada 5 saat yelkencilik eğitimi alabilirler ve Topper veya Optimist tarzı sandallarla yelken açmayı öğrenirler.


New York (14-17 yaş grubu):

Barnard College, Columbia Üniversitesi bünyesinde yer alan dört lisans okulundan biridir. Broadway’de ana kampüsün tam karşısında, Manhattan’ın tam kalbinde ve New York’un ana cazibe merkezlerinden dakikalar uzaklıktaki bu merkez biraz daha bağımsız olan öğrenciler için idealdir. 

Canlı ve çok çeşitli sosyal etkinlik programıyla öğrenciler olabildiğince Manhattan’ın keyfini çıkaracaktır. Bunun içinde New York’un ünlü alışveriş mekanı 5. Cadde, Times Meydanı, Amerikan Doğa Tarihi Müzesi, Empire State binası ve daha bir çok ünlü yerlere düzenlenen haftada 1 gün tam ve 3 yarım günlük gezi de dahildir. 


San Diego (10-17 yaş grubu):

1897’de kurulan San Diego Eyalet Üniversitesi, San Diego bölgesindeki en eski yükseköğrenim okuludur. Okul kurulduğundan beri lider nitelikte bir araştırma üniversitesine evrilmiştir ve bölgenin en büyük okullarından biridir. Üniversitenin cazip ve çok kapsamlı kampüsü şehrin merkezinde yer alır ve plaja da oldukça yakındır, bu sayede öğrenciler tipik Kaliforniya yazının keyfini çıkarabilirler. 

Öğrenciler San Diego Hayvanat bahçesi gibi ünlü mekanlara geziler çok kapsamlı sosyal programa dahildir. Kampüs içinde açık yüzme havuzu, spor sahaları ve bowling salonu mevcuttur. Konaklama kampüs içindeki yurtta yer alır ve her damak tadına hitap eden birçok yemek seçenekleri sunar. 

Bu yaz okulunda verilen eğitim dil gelişimi ve iletişim becerileri üzerine odaklanır ve oldukça yüksek standartlara sahiptir. Programa katılan bütün öğrencilere program bitiminde kurs sertifikası ve çok kapsamlı bir rapor verilir. 


San Francisco Körfezi (10-17 yaş grubu):

California Eyalet Üniversitesi East Bay kampüsü, eşsiz San Francisco Körfezi manzarası sunan ve şehir merkezine 40 dakika uzaklıkta bulunan Hayward Hill’de yer alır. Princeton Review tarafından Amerikan Batı sahilinin en iyi üniversitelerinden biri olarak anılan bu üniversitenin kampüsü yüksek kaliteli eğitim ve dinlence tesisleri sunar. Bunlar arasında projektörleriyle modern derslikler ve St Giles’ın sosyal programının keyfini çıkarabileceğiniz açık hava alanları yer alır. Konaklama ortak eğlence alanları sunan çiftli odalarda sağlanır. Kampüs içindeki yemekhane ve dükkanlarla Amerikan üniversite hayatını tam anlamıyla yaşayabilirsiniz. 

Bu yaz kampı son derece güvenli bir kampüste rahat, eğlenceli ve cana yakın bir öğrenim ortamı sunar. Dersler dışında öğrenciler, Körfez bölgesi ve çevresinde düzenlenen eğlenceli gezi ve etkinliklerle keyifli vakit geçirebilir.

San Francisco merkezinde St. Giles ayrıca aile programı da sunar. Ebeveynler sabahları St Giles yıl boyu merkezlerinde dersler alırken çocukları hemen yakında ders alırlar. Derslerden sonra tüm aile haftada 3 öğle sonrası etkinliğin yanında 1 tam günlük gezilerle beraber vakit geçirebilir.


KANADA

Vancouver (10-17 yaş grubu):

1908 yılında kurulan University of British Columbia (UBC) dünya çapında bir üne sahiptir ve Kanada’nın en iyi üç üniversitesinden biridir. Geniş ve bol yeşillikli bahçelerle dolu, hemen yanındaki bölgesel park ve yürüme mesafesindeki Pasifik sahiliyle UBC ideal ve ilgi çekici bir yaz programı sunar.

UBC öğrencilere modern bir üniversite deneyimi yanında yüksek standartlarla kampüs içi yurt konaklaması sunar. Kampüs içinde ayrıca hokey sahası, yüzme havuzu, Vancouver Antropoloji Müzesi, ödül sahibi bir Sanat Merkezi, Beaty Biyoçeşitlilik Müzesi (burası Kanada’nın en büyük mavi balina iskeletine ev sahipliği yapar), çiftlik ve göz alıcı Botanik Bahçeleri de yer alır. 

St. Giles’ın buradaki programı Vancouver ve British Columbia eyaletinin sunduğu eşsiz olanakları deneyimleme fırsatı sunar.


Toronto:

St. Andrew’s College, yüzyılı aşkın bir tarih ve geleneğe sahip, lider nitelikte bir bağımsız okuldur. Okulun tarihi binalarla modern derslikleri birleştiren geniş kampüsü öğrencilere unutulamayacak bir yaz deneyimi sunar.

Okul son derece güvenli kampüsünde yakın zamanda yenilenmiş 4 ayrı yurda sahiptir. Burada ayrıca 25 metrelik bir kapalı yüzme havuzu, sanat merkezi, giyim ve geniş spor sahaları da dahil olmak üzere bir çok üstün nitelikte tesis sunar. Toronto’nun sunduğu tüm fırsatlara kolayca ulaşmak ayrıca mümkündür.


Güncel fiyat bilgileri ve kampanyalar için bizimle iletişime geçiniz.

Fiyat listeleri için tıklayınız.

Tüm St. Giles yaz kursları kampüste yer alır ve program paketlerine yurt konaklaması dahildir. Bu konaklama içinde özenle hazırlanan yemekler ve yakından ilgi ve gözetim dahildir. 

VİZE İŞLEMLERİ

Vize başvuru işlemleri her ülkeye göre farklılık göstermektedir. Schengen bölgesi içinde kalan ülkeler için Schengen vizesi başvurusu yapılır. Bu bölgelerde ortak uygulamalar ve kurallar mevcuttur, bu yüzden bu ülkeler için yapacağınız vize başvuru süreci de  Schengen bölgesine dahil olan ülkeler için benzerlik gösterir. İngiltere, Kanada, Avustralya ve Amerika içinse her ülkenin kendi belirlediği ayrı ayrı kurallar ve süreçler mecvuttur.

Vize başvuru işlemleri zorlu, yorucu ve uzun bir süreçtir. Vize başvuruları öncesi  ciddi ve dikkatli bir hazırlık gerekmektedir. Her yıl vizeler ile ilgili konsolosluklar tarafından vize başvuruları ile ilgili yeni değişiklikler ve uygulamalar yapılmaktadır. Bu süreçte vize başvuruları eksik veya yanlış belge hazırlanmasından ve vize görüşmelerinde istenilen cevapların verilmemesinden kaynaklanan red kararları ile sonuçlanabilmektedir.

Biz CDS ailesi olarak 1996’dan beri 20 yıllık tecrübemiz ile bu zorlu ve uzun yolu sizin için kolaylaştırmak aynı zamanda da doğru ve eksiksiz bir başvuru süreci geçirmenizi sağlayarak vize almanıza yardımcı olmak için çalışmaktayız.


KANADA

Kanada vizesi başvuru sürecinde, vize dökümanlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlamak, ingilizce niyet mektubu yazmak ve başvuru ile ilgili konsolosluklar tarafından yapılan değişikliklerin takibini yapmak oldukça stresli ve yorucu bir süreçtir. Kanada vizesi için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta da eksiksiz ve doğru belgeler ile oluşturulan başvuru dosyanızdır. Bu başvuru süresi boyunca ekibimiz her adımınızda sizin yanınızda olarak tüm bu süreci sizin için kolaylaştırıp, dosyanızı eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlayarak vize almanıza yardımcı olacak ve bu stresli süreci sizin için kolaylaştıracaktır. 


AMERİKA

Amerika vize başvurusu zorlu bir süreç izler. Dikkat ve özenle hazırlanması gereken belgeler ile mülakatta sorulacak sorulara istenilen cevapların verilmesi halinde işiniz oldukça kolaylaşacaktır.  Tecrübeli danışmanlarımız ön hazırlık sürecinde başvuru dosyanız için gerekli tüm belgeleri sizin için özenle hazırlayarak, mülakatta dikkat etmeniz gerekenler ile ilgili sizi iyi bir şekilde bilgilendirerek görüşmenizi en iyi şekilde geçirmeniz için yardımcı olacaktır. Görüşme gününüz geldiğinde tarafımızdan hazırlanan eksiksiz dosyanızla vize memuru ile görüşmenizi gerçekleştireceksiniz. Dosyanızdaki belgeler ve niyet mektubunuz ile  Amerika’ya gitme nedeniz, ne kadar kalacağınız ve finansal durumunuzun bu seyahate elverişli olup olmadığına dair tespitlerin yapılması, gerekli görüldüğü durumlarda memurun size yönelteceği sorularla görüşmeniz son bulacaktır. Gerekli dökümanlarınızın doğru ve eksiksiz olması durumunda ve görüşmenizin olumlu geçmesi sonucunda tedirgin olmanız için hiç bir sebep bulunmaz.


İNGİLTERE

İngiltere vizesi, Amerika vizesi gibi özen ve dikkat gerektiren bir başvurucu süreci ile doğru ve eksiksiz bir başvuru dosyası ister.  İngiltere vize başvurusu ile ilgili en korkulan noktalardan biri de fazlaca döküman istenen başvuru sürecidir. Tüm bu dokümanların toparlanması ve doğru bir şekilde dosyalanmasını kolaylaştırmak amacıyla size destek çıkarak doğru bir dosya ile başvurunuzu gerçekleştirmeniz için CDS ailesi olarak tüm bu süreçte size destek çıkacağız.


SCHENGEN VİZESİ

Schengen vizesi diğer vizelere kıyasla daha kolay bir başvuru süreci izler. Schengen bölgesine dahil olan ülkeler için uygulanan başvuru süreci ve istenilen belgeler birbirleriyle benzerlik gösterir. Schengen bölgesine dahil olan ülkeler; Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa , Hırvatistan, Hollanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İrlanda, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Monako, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, Yunanistan, birbirleri arasındaki sınır kontrollerini bir anlaşmayla kaldırmış böylelikle Schengen bölgesine üye ülkelerden birinin vizesi bir diğer Schengen bölgesine üye ülkeye serbestçe seyahati kolaylaştırmıştır.