ST. GILES INTERNATIONAL (İNGİLTERE)

 • ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu
 • ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu
 • ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu
 • ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu
 • ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu
 • ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu
 • ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu
 • ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu
 • ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu
 • ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu
 • ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu
 • ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu
 • ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu
 • ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu
 • ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu
 • ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu
 • ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu
ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu - 0 ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu - 1 ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu - 2 ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu - 3 ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu - 4 ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu - 5 ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu - 6 ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu - 7 ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu - 8 ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu - 9 ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu - 10 ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu - 11 ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu - 12 ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu - 13 ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu - 14 ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu - 15 ST. GILES INTERNATIONAL Dil Okulu - 16

St Giles, 1955’ten beri dünyanın her tarafından gelen öğrencilerine 60 yıllık deneyimiyle son derece kaliteli bir İngilizce eğitimi vermektedir. Sadece 2012 yılında okul, dünya çapında 14.000’den fazla öğrenci tarafından seçilmiştir. Londra’nın merkezinde kurulan ilk okulundan kısa sürede dünyaya açılan St Giles; bugün İngiltere, Amerika, Kanada ve Brezilya’da bir çok merkeze sahiptir. 

St Giles, 1955’ten beri dünyanın her tarafından gelen öğrencilerine 60 yıllık deneyimiyle son derece kaliteli bir İngilizce eğitimi vermektedir. Sadece 2012 yılında okul, dünya çapında 14.000’den fazla öğrenci tarafından seçilmiştir. Londra’nın merkezinde kurulan ilk okulundan kısa sürede dünyaya açılan St Giles; bugün İngiltere, Amerika, Kanada ve Brezilya’da bir çok merkeze sahiptir. 

İngilizce öğrenmek için amaç her ne olursa olsun yurtdışında yaşam deneyimi ve dünyanın her köşesinden arkadaşlıklar kurma olanaklarının yanında St Giles, öğrencilerine hızlı ve etkili bir eğitim ortamı sunmaktadır. St Giles’in öne çıkan özellikleri şunlardır:

 • İngilizce eğitiminde 50 yılın üzerinde tecrübe
 • Yüksek kalitede öğrenimde uluslararası saygınlık
 • Birleşik Krallık, ABD, Kanada ve Brezilya gibi konum seçenekleri
 • Tüm yaş gruplarına, beceriye ve amaca uygun olarak tasarlanan esnek programlar
 • Size ve ihtiyaçlarınıza odaklı kişisel eğitim deneyimi
 • Heyecanlı, hareketli ve öğrenci merkezli dersler
 • En yeni kaynaklarla donatılmış modern öğretim merkezleri
 • Paranızın karşılığını fazlasıyla alma olanağı

Genel İngilizce

İngilizcesini günlük hayatta daha etkili kullanmak isteyenler için ideal olan ve esnek bir yapıya sahip olan bu program, öğrencilerin İngilizcelerini en olumlu şekilde geliştirmesi için öğretmenlerle olabildiğince etkileşim içinde olabileceği en fazla 12 kişiden olan sınıflarda eğitim almaktadır ve programa her Pazartesi başlanabilmektedir. Brighton, Eastbourne, Londra Central, Londra Highgate, New York City, San Francisco ve Vancouver merkezlerinde mevcuttur.

Uluslararası Sömestr Kursları:

6 ay ya da daha fazla süre boyunca Amerikan, Kanada ya da İngiliz kültürlerini deneyimleyerek İngilizce öğrenilen bu program ayrıca üniversite öncesi yabancı dili geliştirmek için de idealdir. Brighton, Eastbourne, Londra Central, Londra Highgate, New York City, San Francisco ve Vancouver’da merkezleri bulunan bu programın, program bitiminde uluslararası tanınan sınavlardan birini alma seçeneğini de bulunmaktadır.

Sınav Hazırlık Programları:

Kurs süreleri 20 ile 28 hafta arasında değişen, Üç farklı seviyede Cambridge (FCE, CAE and CPE), TOEFL, IELTS ve TOEIC sınavlarına hazırlık seçenekleri bulunan bu program, öğrencilerin uluslararası tanınırlığı olan İngilizce sınavlara en etkili şekilde hazırlanmasını amaçlamaktadır.

Uzun Süreli Kurslar:

Brighton, San Francisco veya Vancouver’da sunulan programlarla öğrencilerin, İngiltere, Amerika veya Kanada’da üniversite eğitimine en iyi şekilde hazırlanmasını amaçlayan bu program, İngilizcesini akademik seviyede geliştirmek isteyen ve üniversiteye hazırlanan öğrenciler için idealdir. 

Özel Amaçlar için İngilizce:

Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, İş Yetenekleri Eğitimi, Turizm İngilizcesi, Sanat ve Tasarım için İngilizce ve Staj Programı seçenekleri mevcut olan bu programlar, genel amaçlar dışında İngilizcelerini akademik veya iş gibi özel alanlarda geliştirmek isteyenler için hazırlanmıştır. 

London Experience Programı:

Öğrenciler,  bu program dahilinde yaz boyunca gündüzleri düzenlenen gezi ve etkinliklerle Londra’ yı deneyimlerken öğlen düzenlenen derslerle İngilizcelerini ders düzeyinde geliştirmektedir.

Platinyum Eğitim:

Bu program dil bilgisi ve yeteneklerini kısa sürede geliştirmek isteyen yönetici ve yetişkin öğrenciler için hazırlanmıştır. İhtiyaçlara göre hazırlanan derslerle Brighton, Londra, New York, San Francisco ve Vancouver’da bire bir ya da sınıf ile üst düzey bir İngilizce eğitimi sunulmaktadır.


Fiyat listeleri için tıklayınız.

Güncel fiyat bilgileri ve kampanyalar için bizimle iletişime geçiniz.

St Giles, öğrencilerine ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun öğrenci yurtları, ev dairesi, otel veya misafir evleri ve aile yanı konaklama gibi seçeneklerde son derece özenli bir hizmet konaklama seçenekleri sunmaktadır. 

St Giles’in aşağıdaki ülke ve şehirlerde eğitim merkezleri bulunmaktadır;


İNGİLTERE

Brighton:

İngiltere'nin en geniş sahil şehirlerinden Brighton, iki üniversitesi ve çeşitli kültürlere hitap eden ortamları ile oldukça genç bir şehirdir.

Eastbourne:

Güney sahilinde, cana yakın ve güvenli bir kasaba olan Eastbourne' da bulunan St Giles merkezi, plaja yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Londra – Central:

Dünyanın en gözde şehirlerinden Londra'nın merkezinde bulunan St Giles, öğrencilerine Londra’nın eşsiz dokusunu deneyimleyerek İngilizce eğitimi sunmaktadır.

Londra – Highgate:

Hem merkezi Londra' nın heyecanlı ortamlarına yakın, hem de sakin ve yeşil bir bölgede eğitim görmek istiyen öğrencilerin seçimi olmalıdır.


AMERİKA

New York:

Manhattan'ın kalbinde yer alan St Giles'ın New York merkezi, öğrencilerine Amerika Birleşik Devletlerinin en popüler eğitim ve seyahat noktasında eğitim görme deneyimini sunmaktadır.

San Francisco:

Yıl boyunca ılımlı bir iklime sahip olan San Francisco ziyaretçilerine, harika turistik yerler, mağaza, restoran ve gece hayatının yanında, ABD'nin en güzel manzaralarını sunmaktadır.


KANADA

Vancouver:

Yıl boyu açık olan yetişkinlere özel bu merkez, Vancouver' ın şehir merkezinde yer almaktadır. Vancouver, dünyanın en güzel ve hareketli şehirlerinden biri olup, St Giles Vancouver merkezi, İngilizce öğrenmek isteyenlere güvenli ve rahat bir ortam sunmaktadır.


BREZİLYA

Brasilia:

St. Brezilya merkezi,  modern ve dinamik kentsel mimarisi ile ünlü olan, UNESCO Dünya Miras listesinde yer alan Brezilya’nın 4'üncü şehri olan başkentte öğrencilerine dil eğitimi sunmaktadır.

Campinas:

St Giles’in buradaki merkezi, Sao Paulo'nun kuzey batısında, hareketli bir üniversite şehri olan Campinas'ın iş ve ticaret merkezinde yer almaktadır.


VİZE İŞLEMLERİ

Vize başvuru işlemleri her ülkeye göre farklılık göstermektedir. Schengen bölgesi içinde kalan ülkeler için Schengen vizesi başvurusu yapılır. Bu bölgelerde ortak uygulamalar ve kurallar mevcuttur, bu yüzden bu ülkeler için yapacağınız vize başvuru süreci de  Schengen bölgesine dahil olan ülkeler için benzerlik gösterir. İngiltere, Kanada, Avustralya ve Amerika içinse her ülkenin kendi belirlediği ayrı ayrı kurallar ve süreçler mecvuttur.

Vize başvuru işlemleri zorlu, yorucu ve uzun bir süreçtir. Vize başvuruları öncesi  ciddi ve dikkatli bir hazırlık gerekmektedir. Her yıl vizeler ile ilgili konsolosluklar tarafından vize başvuruları ile ilgili yeni değişiklikler ve uygulamalar yapılmaktadır. Bu süreçte vize başvuruları eksik veya yanlış belge hazırlanmasından ve vize görüşmelerinde istenilen cevapların verilmemesinden kaynaklanan red kararları ile sonuçlanabilmektedir.

Biz CDS ailesi olarak 1996’dan beri 20 yıllık tecrübemiz ile bu zorlu ve uzun yolu sizin için kolaylaştırmak aynı zamanda da doğru ve eksiksiz bir başvuru süreci geçirmenizi sağlayarak vize almanıza yardımcı olmak için çalışmaktayız.


KANADA

Kanada vizesi başvuru sürecinde, vize dökümanlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlamak, ingilizce niyet mektubu yazmak ve başvuru ile ilgili konsolosluklar tarafından yapılan değişikliklerin takibini yapmak oldukça stresli ve yorucu bir süreçtir. Kanada vizesi için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta da eksiksiz ve doğru belgeler ile oluşturulan başvuru dosyanızdır. Bu başvuru süresi boyunca ekibimiz her adımınızda sizin yanınızda olarak tüm bu süreci sizin için kolaylaştırıp, dosyanızı eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlayarak vize almanıza yardımcı olacak ve bu stresli süreci sizin için kolaylaştıracaktır. 


AMERİKA

Amerika vize başvurusu zorlu bir süreç izler. Dikkat ve özenle hazırlanması gereken belgeler ile mülakatta sorulacak sorulara istenilen cevapların verilmesi halinde işiniz oldukça kolaylaşacaktır.  Tecrübeli danışmanlarımız ön hazırlık sürecinde başvuru dosyanız için gerekli tüm belgeleri sizin için özenle hazırlayarak, mülakatta dikkat etmeniz gerekenler ile ilgili sizi iyi bir şekilde bilgilendirerek görüşmenizi en iyi şekilde geçirmeniz için yardımcı olacaktır. Görüşme gününüz geldiğinde tarafımızdan hazırlanan eksiksiz dosyanızla vize memuru ile görüşmenizi gerçekleştireceksiniz. Dosyanızdaki belgeler ve niyet mektubunuz ile  Amerika’ya gitme nedeniz, ne kadar kalacağınız ve finansal durumunuzun bu seyahate elverişli olup olmadığına dair tespitlerin yapılması, gerekli görüldüğü durumlarda memurun size yönelteceği sorularla görüşmeniz son bulacaktır. Gerekli dökümanlarınızın doğru ve eksiksiz olması durumunda ve görüşmenizin olumlu geçmesi sonucunda tedirgin olmanız için hiç bir sebep bulunmaz.


İNGİLTERE

İngiltere vizesi, Amerika vizesi gibi özen ve dikkat gerektiren bir başvurucu süreci ile doğru ve eksiksiz bir başvuru dosyası ister.  İngiltere vize başvurusu ile ilgili en korkulan noktalardan biri de fazlaca döküman istenen başvuru sürecidir. Tüm bu dokümanların toparlanması ve doğru bir şekilde dosyalanmasını kolaylaştırmak amacıyla size destek çıkarak doğru bir dosya ile başvurunuzu gerçekleştirmeniz için CDS ailesi olarak tüm bu süreçte size destek çıkacağız.


SCHENGEN VİZESİ

Schengen vizesi diğer vizelere kıyasla daha kolay bir başvuru süreci izler. Schengen bölgesine dahil olan ülkeler için uygulanan başvuru süreci ve istenilen belgeler birbirleriyle benzerlik gösterir. Schengen bölgesine dahil olan ülkeler; Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa , Hırvatistan, Hollanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İrlanda, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Monako, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, Yunanistan, birbirleri arasındaki sınır kontrollerini bir anlaşmayla kaldırmış böylelikle Schengen bölgesine üye ülkelerden birinin vizesi bir diğer Schengen bölgesine üye ülkeye serbestçe seyahati kolaylaştırmıştır.