KINGS SUMMER (İNGİLTERE)

 • KINGS SUMMER Yaz Okulu
 • KINGS SUMMER Yaz Okulu
 • KINGS SUMMER Yaz Okulu
 • KINGS SUMMER Yaz Okulu
 • KINGS SUMMER Yaz Okulu
 • KINGS SUMMER Yaz Okulu
 • KINGS SUMMER Yaz Okulu
 • KINGS SUMMER Yaz Okulu
 • KINGS SUMMER Yaz Okulu
 • KINGS SUMMER Yaz Okulu
 • KINGS SUMMER Yaz Okulu
 • KINGS SUMMER Yaz Okulu
 • KINGS SUMMER Yaz Okulu
 • KINGS SUMMER Yaz Okulu
 • KINGS SUMMER Yaz Okulu
 • KINGS SUMMER Yaz Okulu
 • KINGS SUMMER Yaz Okulu
 • KINGS SUMMER Yaz Okulu
KINGS SUMMER Yaz Okulu - 0 KINGS SUMMER Yaz Okulu - 1 KINGS SUMMER Yaz Okulu - 2 KINGS SUMMER Yaz Okulu - 3 KINGS SUMMER Yaz Okulu - 4 KINGS SUMMER Yaz Okulu - 5 KINGS SUMMER Yaz Okulu - 6 KINGS SUMMER Yaz Okulu - 7 KINGS SUMMER Yaz Okulu - 8 KINGS SUMMER Yaz Okulu - 9 KINGS SUMMER Yaz Okulu - 10 KINGS SUMMER Yaz Okulu - 11 KINGS SUMMER Yaz Okulu - 12 KINGS SUMMER Yaz Okulu - 13 KINGS SUMMER Yaz Okulu - 14 KINGS SUMMER Yaz Okulu - 15 KINGS SUMMER Yaz Okulu - 16 KINGS SUMMER Yaz Okulu - 17

Kings Summer, İngiltere ve Amerika’da gençlere bir çok seçkin noktada yaz tatil programları sunar. Kurs programları kapsamlı ve esnek bir yapıda tasarlanmıştır ve farklı yaştaki gençlerin ihtiyaç ve isteklerini ideal bir şekilde karşılar. Kings Summer sadece en yüksek standartlarda öğretim ve yakın gözetim sunar; çocuğunuzun rahatı ve güvenliği her zaman en yüksek önceliktedir.

Kings Summer, lider nitelikte bir uluslararası okullar grubu olan Kings Education ile kardeş bir şirkettir. Kings Education, İngiltere ve Amerika’da uluslararası öğrencilere oldukça kaliteli dil eğitim kursları sunan bir uluslararası okullar grubudur. Kings ayrıca İngiltere’de üniversite hazırlık kursları ve Amerika’da Pathways programlarıyla öğrencileri seçkin üniversitelere hazırlama konusunda da uzmandır. Kings, neredeyse 60 yıldır öğrencilerinin hedeflerini aşması amacıyla hizmet sunmaktadır. Her bireyin ihtiyaç ve yeteneklerinin farklı olduğu bilinciyle Kings, her öğrencisinin öğrenimlerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak kişisel bir yaklaşım kullanır.

Kings öğrencileri esnek çalışma seçeneklerinin yanı sıra, deneyimli öğretmenler, kapsamlı kaynaklar ve çok uluslu bir ortamdan da faydalanır. Buna ek olarak, endüstride öncü konumda bulunan konaklama şartlarına, rahat ulaşılan kolej konumlarına, çok sayıda aktivite ve gezi imkanına sahip olurlar.


Kings Summer, İngiltere ve Amerika’da gençlere bir çok seçkin noktada yaz tatil programları sunar. Kurs programları kapsamlı ve esnek bir yapıda tasarlanmıştır ve farklı yaştaki gençlerin ihtiyaç ve isteklerini ideal bir şekilde karşılar. Kings Summer sadece en yüksek standartlarda öğretim ve yakın gözetim sunar; çocuğunuzun rahatı ve güvenliği her zaman en yüksek önceliktedir.

Kings Summer, lider nitelikte bir uluslararası okullar grubu olan Kings Education ile kardeş bir şirkettir. Kings Education, İngiltere ve Amerika’da uluslararası öğrencilere oldukça kaliteli dil eğitim kursları sunan bir uluslararası okullar grubudur. Kings Education ayrıca İngiltere’de üniversite hazırlık kursları ve Amerika’da Pathways programlarıyla öğrencileri seçkin üniversitelere hazırlama konusunda da uzmandır. Kings Education, neredeyse 60 yıldır öğrencilerinin hedeflerini aşması amacıyla hizmet sunmaktadır. Her bireyin ihtiyaç ve yeteneklerinin farklı olduğu bilinciyle Kings Education, her öğrencisinin öğrenimlerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak kişisel bir yaklaşım kullanır.

Kings Education öğrencileri esnek çalışma seçeneklerinin yanı sıra, deneyimli öğretmenler, kapsamlı kaynaklar ve çok uluslu bir ortamdan da faydalanır. Buna ek olarak, endüstride öncü konumda bulunan konaklama şartlarına, rahat ulaşılan kolej konumlarına, çok sayıda aktivite ve gezi imkanına sahip olurlar.


Summer Course - Yaz Kursu:

Kings Summer Yaz Kursu 8-17 yaş aralığındaki çocuklar için özel olarak tasarlanmış çok kapsamlı bir programdır. Bu program küçük gençlerin İngilizce öğrenirken geniş spor olanakları, etkinlikler ve gezilerle keyifli zaman geçirmesini sağlar. Tüm bunların yanında öğrenciler güvenli bir kampüs ortamında yeni kültürler tanıyarak dünyanın her tarafından yeni arkadaşlıklar kurma olanağına sahip olurlar.

Amerika’da Los Angeles (Marymount), Malibu, New York, Boston (Bentley); İngilitere’de Bath (Downside), Londra (Farringtons), Merkez Londra (Southbank), Pangbourne ve Cheltenham’da mevcuttur. 


Vacation Extra – Tatil Ekstra Kurs:

Bu kurs biraz daha büyük yaştaki öğrenciler için tasarlanmıştır ve yine güvenli bir kampüs ortamında daha fazla özgürlük sağlar. Dersler kampüs içinde verilirken etkinlikler hem kampüs içi hem de kampüs dışında yürütülür. Konaklama kampüs içinde mevcut değilken aile yanı konaklama ve öğrenci yurdu seçenekleri sunulmaktadır. 

Vacation Extra programı Kings’in yıl boyunca aktif olan Oxford, Bournemouth ve Londra (Beckenham) merkezlerinde mevcuttur.


Intensive Academic – Yoğun Akademik Kurs:

Bu program İngiltere’de öğrenci hayatını daha üniversiteye başlamadan deneyimlemenizi sağlar. Bath (Downside) ve Oxford merkezlerinde mevcuttur.

Bath merkezindeki kurs haftada 27 saatlik İngilizce ve akademik dersler ile geziler ve akşam etkinliklerinin birleşiminden oluşmaktadır. Öğrenciler Fen Bilimleri, Matematik ve Coğrafya gibi bir takım derslere giriş niteliğinde, İngiliz eğitim tarzında dersler alırlar. 

Oxford merkezinde verilen üniversite hazırlık niteliğindeki bu kurs İngilizce dersleri, IELTS hazırlık, akademik giriş dersleri ile gezi ve etkinliklerin birleşiminden oluşur. Öğrenciler Kings Üniversite Rehberi tarafından verilen seminerlere de katılabilir.


Intensive English – Yoğun İngilizce:

Bu program Cheltenham Yaz Merkezinde özel olarak verilmektedir. Öğrenciler sosyal ve spor etkinliklerine katılırken proje ve etkinlik üzerinden ilerleyen ve grup çalışması odaklı ek İngilizce dersleri alırlar.  


Parent and Child – Veli ve Çocuk:

Bu özel program hem sizin hem çocuğunuzun İngilizce öğrenirken aktif ve eğlenceli bir yaz geçirmesi amacıyla tasarlanmıştır. İlgi çekici bir kırsal kesim olan Shropshire’de yer alan prestijli Moreton Hall School’un sunduğu kampüste konaklama, geniş tesis olanakları ve güvenli konumdan faydalanacaksınız. Kurs veli ve çocuk için ayrı programlar içermekle beraber ikisinin beraber eğleneceği birçok etkinlik sunmaktadır. 


Güncel, detaylı fiyatlar ve indirimler için bizimle iletişime geçiniz.

İNGİLTERE

Bath:

Bath Yurt Konaklamalı Yaz Merkezi Downside School’da yer alır. Bu “Harry Potter tarzı” İngiliz yatılı okulu ülkenin en eski ve saygın özel okullarından biridir. Downside Mendip tepelerinin dibinde oldukça geniş bir alana yayılmıştır ve son derece kaliteli tesis ve hizmetler sunar. Okul Bath şehrinin 25 dakikalık bir mesafede güneyinde yer alır ve Londra’ya 2,5 saatlik bir araba yolculuğu uzaklığındadır. 

Bournemouth:

Bol kumsallı sahilleri ve rahat yaşam temposuyla tanınan şehir, hem bir plaj tatil noktası hem de üniversite şehridir. Birçok eğlence olanağı sunan Bournemouth, İngiltere’nin en çok rağbet gören noktalarından biridir. Kings Summer bu şehirde iki kampüse yayılmıştır. Braidley Road kampüsü şehre yakın, bol yeşillikli bir yerleşim alanı ve yakın plajlar sunarken şehrin merkezindeki modern bir eğitim ortamı sunar. Çok farklı hizmet ve olanakların sunulduğu 5 ayrı yurt seçeneği dışında aile yanı konaklama seçeneği de mevcuttur. 

Cheltenham:

Bu yaz merkezi Gloucestershire’da, Cheltenham Kolejinde yer alır. Bu ünlü yatılı okul İngiltere’nin en saygın karma devlet okullarından biridir. Okul geniş bir alanda birçok göz alıcı bina içerir ve Cheltenham şehir merkezine yürüme mesafesi uzaklığındadır. Buradan ayrıca Bath, Bistol ve Oxford şehirlerine 1 saatlik bir yolculukla ulaşabilirsiniz. 

Londra:

Modern ve ileri görüşlü, hızlı bir tempoya sahip bir şehir olan Londra aynı zamanda çok köklü bir tarihe ve hala sıkı tutunduğu geleneklere sahiptir. Bu şehirde her gün yapacak farklı bir şey bulacaksınız. Kings Summer Londra merkezi, gayet refahlı bir bölge olan Beckenham’da, Londra’nın merkezinden trenle 20 dakika uzaklıkta yer alır. Kampüse sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde birçok kafe, banka, restoran, sinema ve Londra’nın merkezine ulaşım imkanları bulabilirsiniz.

Londra (Farrington):

Kings Summer konaklamalı yaz merkezi zarif ve geniş, oldukça yeşil bir alana yayılmış bir okul olan Farrington’da yer alır. Bu merkez spor ihtiyaçlarınız ve çeşitli etkinlikler için üstün nitelikli tesis ve mekanlar sunar, bunların arasında yüzme havuzu, büyük bir spor salonu ve çeşitli spor sahaları yer alır. Okul sakin bir yerleşim olan Chistlehurst köyünde yer alır ve Londra’ya sadece 15 km uzaklığındadır. 

Moreton Hall:

Bu merkez, geniş ve göz alıcı geniş bir alana yayılmış zarif binalarıyla saygın bir özel okul olan Moreton Hall’da yer alır. Okul hem spor hem eğitim için üstün nitelikte tesis ve olanaklar sunar. Şehir Galler ve İngiltere sınırında, Oswestry kasabasının hemen yakınında yer alır ve Manchester, Liverpool ve Birmigham şehirlerinden 1,5 saat uzaklıktadır. 

Oxford: 

Tarihi binaları ve göz alıcı parklarıyla Oxford, İngiltere’nin en cazip şehirlerinden biridir. Dünyaca ünlü üniversitesi ise öğrencilerini Oxford şehrinin merkezi yapar.  Kings Oxford biri şehir merkezi, diğer ise hareketli bir öğrenci semti olan Cowley’de olmak üzere iki kampüse sahiptir. Derslerin birçoğu ana alışveriş caddesinin hemen üzerindeki St Michaels şehir merkezi kampüsünde yürütülür. 

Pangbourne:

Kings Summer’ın buradaki merkezi Pangbourne Kolejinde yer alır ve Londra, Oxford, Windsor ve Bath şehirlerine yakın bir konumda yer alır. Okul dahilindeki üstün nitelikli tesisler arasında tırmanma duvarı ve dans stüdyosu da yer alır ve kullanımınıza açık olacaktır. 


AMERİKA

Boston:

Dünyaca ünlü üniversiteleriyle Boston tam bir öğrenci şehridir. Amerikan Devriminin doğduğu bu şehirde zengin bir tarih, gayet canlı bir kafe kültürü ve oldukça geniş yeşil alanlar bulacaksınız. Kings Summer’ ın Boston merkezi, Brookline semtinde yer alan Pine Manor College’ın göz alıcı ve ağaçlarla çevrili kampüsünde yer alır. Kampüsün konumu güvenli bir eğitim ortamı ve bir çok etkinliğe ve önemli noktalara kolay ulaşım imkanı sunar, bunların yanında Boston’ın canlı merkezi sadece kısa bir metro yolculuğu uzaklığındadır.

Los Angeles:

Kendine özgün yapısıyla Los Angeles, herkes için bir olanağa sahiptir. Gönlünüz isterse plajlardan ve rahat bir yaşam temposundan yana olsun, isterse Hollywood’un şatafatlı ve canlı hayatından, Los Angeles birçok açıdan bulunacağınız en muazzam şehirlerden biridir. Kings Summer Los Angeles merkezi şehrin en rağbet gören mekanlarından birinde yer almaktadır. Hollywood’un merkezindeki konumu canlı yapısı sayesinde gayet ideal bir öğrenim ortamı sunarken kampüsün rahat ve yavaş tempolu yapısı buna karşılık ideal bir denge sağlar. Kings Summer’ ın Los Angeles’ta sunduğu çok farklı seçenekleriyle 3 farklı yurdun yanı sıra aile yanı konaklama hizmetleri de mevcuttur.

Malibu:

Malibu Konaklamalı Yaz merkezi Pepperdine Üniversitesi kampüsünde yer alır ve genç öğrenciler için ideal ve güvenli bir öğrenim ortamı sunar. Kaliforniya eyaletinde, Santa Monica dağlarının eteğinde yer alan burası muazzam bir Pasifik manzarası sunar. Los Angeles’ın meşhur plajları sadece kısa bir araba yolculuğu uzaklığındadır, Hollywood ve Beverley Hills’e ulaşım da aynı şekilde oldukça kolaydır.

New York:

Kings Summer’ın buradaki merkezi Concordia Kolejinin ilgi çekici ve güvenli kampüsünde, Bronxville’de yer alır. Bronxville yeşillikle dolu ve köy havası veren bir konumdur ve New York şehrinin tüm imkanlarına sadece 15 dakika tren yolculuğu uzaklığındadır. 


VİZE İŞLEMLERİ

Vize başvuru işlemleri her ülkeye göre farklılık göstermektedir. Schengen bölgesi içinde kalan ülkeler için Schengen vizesi başvurusu yapılır. Bu bölgelerde ortak uygulamalar ve kurallar mevcuttur, bu yüzden bu ülkeler için yapacağınız vize başvuru süreci de  Schengen bölgesine dahil olan ülkeler için benzerlik gösterir. İngiltere, Kanada, Avustralya ve Amerika içinse her ülkenin kendi belirlediği ayrı ayrı kurallar ve süreçler mecvuttur.

Vize başvuru işlemleri zorlu, yorucu ve uzun bir süreçtir. Vize başvuruları öncesi  ciddi ve dikkatli bir hazırlık gerekmektedir. Her yıl vizeler ile ilgili konsolosluklar tarafından vize başvuruları ile ilgili yeni değişiklikler ve uygulamalar yapılmaktadır. Bu süreçte vize başvuruları eksik veya yanlış belge hazırlanmasından ve vize görüşmelerinde istenilen cevapların verilmemesinden kaynaklanan red kararları ile sonuçlanabilmektedir.

Biz CDS ailesi olarak 1996’dan beri 20 yıllık tecrübemiz ile bu zorlu ve uzun yolu sizin için kolaylaştırmak aynı zamanda da doğru ve eksiksiz bir başvuru süreci geçirmenizi sağlayarak vize almanıza yardımcı olmak için çalışmaktayız.


KANADA

Kanada vizesi başvuru sürecinde, vize dökümanlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlamak, ingilizce niyet mektubu yazmak ve başvuru ile ilgili konsolosluklar tarafından yapılan değişikliklerin takibini yapmak oldukça stresli ve yorucu bir süreçtir. Kanada vizesi için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta da eksiksiz ve doğru belgeler ile oluşturulan başvuru dosyanızdır. Bu başvuru süresi boyunca ekibimiz her adımınızda sizin yanınızda olarak tüm bu süreci sizin için kolaylaştırıp, dosyanızı eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlayarak vize almanıza yardımcı olacak ve bu stresli süreci sizin için kolaylaştıracaktır. 


AMERİKA

Amerika vize başvurusu zorlu bir süreç izler. Dikkat ve özenle hazırlanması gereken belgeler ile mülakatta sorulacak sorulara istenilen cevapların verilmesi halinde işiniz oldukça kolaylaşacaktır.  Tecrübeli danışmanlarımız ön hazırlık sürecinde başvuru dosyanız için gerekli tüm belgeleri sizin için özenle hazırlayarak, mülakatta dikkat etmeniz gerekenler ile ilgili sizi iyi bir şekilde bilgilendirerek görüşmenizi en iyi şekilde geçirmeniz için yardımcı olacaktır. Görüşme gününüz geldiğinde tarafımızdan hazırlanan eksiksiz dosyanızla vize memuru ile görüşmenizi gerçekleştireceksiniz. Dosyanızdaki belgeler ve niyet mektubunuz ile  Amerika’ya gitme nedeniz, ne kadar kalacağınız ve finansal durumunuzun bu seyahate elverişli olup olmadığına dair tespitlerin yapılması, gerekli görüldüğü durumlarda memurun size yönelteceği sorularla görüşmeniz son bulacaktır. Gerekli dökümanlarınızın doğru ve eksiksiz olması durumunda ve görüşmenizin olumlu geçmesi sonucunda tedirgin olmanız için hiç bir sebep bulunmaz.


İNGİLTERE

İngiltere vizesi, Amerika vizesi gibi özen ve dikkat gerektiren bir başvurucu süreci ile doğru ve eksiksiz bir başvuru dosyası ister.  İngiltere vize başvurusu ile ilgili en korkulan noktalardan biri de fazlaca döküman istenen başvuru sürecidir. Tüm bu dokümanların toparlanması ve doğru bir şekilde dosyalanmasını kolaylaştırmak amacıyla size destek çıkarak doğru bir dosya ile başvurunuzu gerçekleştirmeniz için CDS ailesi olarak tüm bu süreçte size destek çıkacağız.


SCHENGEN VİZESİ

Schengen vizesi diğer vizelere kıyasla daha kolay bir başvuru süreci izler. Schengen bölgesine dahil olan ülkeler için uygulanan başvuru süreci ve istenilen belgeler birbirleriyle benzerlik gösterir. Schengen bölgesine dahil olan ülkeler; Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa , Hırvatistan, Hollanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İrlanda, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Monako, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, Yunanistan, birbirleri arasındaki sınır kontrollerini bir anlaşmayla kaldırmış böylelikle Schengen bölgesine üye ülkelerden birinin vizesi bir diğer Schengen bölgesine üye ülkeye serbestçe seyahati kolaylaştırmıştır.