HABERLER & DUYURULAR

KANADA LİSE EĞİTİMİ

KANADA LİSE EĞİTİMİ
03 Kasım 2017


Güvenli bir gelecek, uygun ücretlerle iyi bir eğitim için sizi Kanada’da lise eğitimine davet ediyoruz!

Sınava gerek kalmadan Kanada’da liseye gidilebileceğini biliyor musunuz? 

Bir satış ve pazarlama yöntemi olarak kullanılanKanada liseleri için yeterlilik sınavını kazandınızsöylemlerine lütfen kulak asmayın. Kanada’ da lise eğitimi için ilk aşamada bir sınava girme zorunluluğunuz ve bu sınavı geçerseniz gidebileceğiniz iddiası gerçeği yansıtmıyor. 1998’den bu yana Türkiye’den Kanada’ya en çok öğrenci gönderen kuruluş durumunda bulunan CDS Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile size söylenen yere değil, Kanada’nın dört bir yanında temsil ettiğimiz okullar arasında sizlerin tercih ettiği yere gitme olanağından yararlanmak istiyorsanız sizleri bekliyoruz. 

CDS Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak doğru lise tercihi ile saygın üniversitelerin kapılarını aralıyoruz.

Sayısız devlet okulu ve özel okul seçenekleriyle, Kanada başarıya giden yolda ilk basamağımız!

UBC ve Waterloo gibi yalnızca Kanada’nın değil dünyanın akademik saygınlık sıralamasında üst düzeyde yer alan üniversitelerin Türkiye’deki tek temsilcisi CDS Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı güvencesiyle geleceğinize yön verin. Yalnızca öğrencilerimizin değil, öğrencilerimize eşlik etmeyi tasarlıyorsanız velilerimiz için sunduğumuz çözümlerle, hizmetinizdeyiz.

Kanada’da ilk, orta ya da lise eğitimine giden öğrencilerimiz İngilizce düzeylerinin yeterli olmaması durumunda gerektiği kadar İngilizce desteğini kayıtlı oldukları okuldan alabiliyorlar ve İngilizce düzeyleri ölçüsünde ders almaya da başlayabiliyorlar. Ayrıca, 4 yıllık lise eğitimi süresince öğrenciler 28 ile 32 ders arasında ders alarak mezun olabiliyorlar ve bu sayede yalnızca akademik değil kişisel, sanatsal, sportif ve sosyal alanlarda da kendilerini geliştirerek mezun olma olanağı elde ediyorlar. İşte bu nedenle, Kanada’da kısa süreliğine bile eğitim almaya giden öğrencilerimiz, mutlaka eğitimlerini orada tamamlamak isteği ile bize geri dönüş yapıyorlar.  

Güvenli bir gelecek ve iyi bir eğitim için 22 yılı aşkın deneyimimizden yararlanmak isteyen siz değerli öğrencilerimizin ve velilerimizin bizleri arayabileceği numaralar;  


İstanbul Taksim Ofisi (Merkez): 0212 292-4026/27

İstanbul Levent Ofisi: 0212 319-3829/30

İzmir Ofisi: 0532 521-18334

Kırklareli Ofis: 0288 212-1270