ILSC LANGUAGE SCHOOLS (KANADA)

 • ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu
 • ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu
 • ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu
 • ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu
 • ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu
 • ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu
 • ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu
 • ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu
 • ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu
 • ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu
ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu - 0 ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu - 1 ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu - 2 ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu - 3 ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu - 4 ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu - 5 ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu - 6 ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu - 7 ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu - 8 ILSC LANGUAGE SCHOOLS Dil Okulu - 9

ILSC Dil Okulları 24 yıldır 100'den fazla ülkeden gelen uluslararası öğrenciler için dil eğitimi programları sunan ve aynı zamanda  5 bölümden oluşan ILSC Eğitim Grubu'nun,  Kolejler , Öğretmen Eğitimi , Kurumsal Eğitim ve Sürekli Eğitim, en uzun soluklu kısmıdır. Vancouver, BC , 1991 yılında Kanada'da ilk okulu açmasından bu yana , ILSC dil eğitimi konusunda dünya lideri haline gelmiştir ve Kanada’da; Vancouver , Toronto ve Montreal,  Amerika’da; San Francisco ve New York, Hindistan’da; Yeni Delhi, Avustralya’da Brisbane ve Sydney olmak üzere dünyada 8 inanılmaz yerleri kapsayacak şekilde büyümüştür.


ILSC Dil Okulları 24 yıldır 100'den fazla ülkeden gelen uluslararası öğrenciler için dil eğitimi programları sunan ve aynı zamanda  5 bölümden oluşan ILSC Eğitim Grubu'nun,  Kolejler , Öğretmen Eğitimi , Kurumsal Eğitim ve Sürekli Eğitim, en uzun soluklu kısmıdır.  Vancouver, BC , 1991 yılında Kanada'da ilk okulu açmasından bu yana , ILSC dil eğitimi konusunda dünya lideri haline gelmiştir ve Kanada’da; Vancouver , Toronto ve Montreal,  Amerika’da; San Francisco ve New York, Hindistan’da; Yeni Delhi, Avustralya’da Brisbane ve Sydney olmak üzere dünyada 8 inanılmaz yerleri kapsayacak şekilde büyümüştür.


DİL PROGRAMLARI

Genel Dil Programları eğitimini, kariyer ve mesleki eğitim programları veya üniversite köprü programları ile devam ettirmeniz mümkün olmakla birlikte İngilizce İletişim, İş İngilizcesi, Akademik Amaçlar için İngilizce, Sınav Hazırlığı, Yaratıcı İngilizce gibi programlarla özelleştirmeniz mümkündür. 

KOLEJLER VE ÖĞRETMENLİK EĞİTİM PROGRAMLARI

Greystone College: Vancouver, Toronto ve Yeni Delhi merkezlerinde olan bu okul Turizm ve Misafirperverlik, İş ve TESOL üzerine eğitim verilmektedir.  Daha fazla bilgi için. 

ILSC Business College: ILSC Business College Avustralya’da Brisbane ve Sdney şehirlerinde kampüsleri bulunmaktadır. Bu okuldan mezun olan öğrenciler, Uluslararası İş Ticareti ve Pazarlama üzerine beceriler kazanmaktadır. Daha fazla bilgi için. 

ILSC TESOL College: ILSC TESOL College Avustralya’da Brisbane ve Sdney şehirlerinde kampüsleri bulunmaktadır. Bu okuldan mezun olan öğrenciler,Avustralya ve Avustralya dışında geçerliliği olan   öğretmenlik eğitim niteliklerine sahip oluyorlar. Daha fazla bilgi için.   

ÜNİVERSİTE KÖPRÜ PROGRAMI

Bu programla, öğrenciler kesintisiz bir şekilte TOEFL veya IELTS skoru gerekmeksizin  ILSC kolejlerine, TAFE’ye veya Partner Üniversitelere (155 adet) giriş yapabilmektedir. Bu program Vancouver, Toronto, Montréal, San Francisco, New York, Brisbane and Sydney merkezlerinde sunulmaktadır.


TEST HAZIRLIK

Cambridge Temel Sınavlar

 • IELTS 
 • TOEFL
 • TOEIC

Amerika’da öğrenciler ILSC İngilizce eğitimlerini GMAT ve GRE test hazırlık programlarıyla birleştirebilirler.


Fiyat listeleri için tıklayınız.

Güncel fiyat bilgileri ve kampanyalar için bizimle iletişime geçiniz.

ILSC öğrencilerine aile yanı konaklaması ile yurt konaklaması seçenekleri sunmaktadır. Aile yanı konaklamada ayarlanan ailelerin evlerinin çoğunluğu ILSC kampüsüne toplu taşıma aracıyla 45 dk uzaklıktadır. Öğrencilere tek kişilik oda, paylaşımlı tuvalet ve her öğün yemek  sunulmaktadır. Yurt konaklamasında ise öğrencilere öğrenci yurdu, eşyalı apartman, paylaşımlı evlerde oda, otel veya hostel seçenekleri sunulmaktadır.

VİZE İŞLEMLERİ

Vize başvuru işlemleri her ülkeye göre farklılık göstermektedir. Schengen bölgesi içinde kalan ülkeler için Schengen vizesi başvurusu yapılır. Bu bölgelerde ortak uygulamalar ve kurallar mevcuttur, bu yüzden bu ülkeler için yapacağınız vize başvuru süreci de  Schengen bölgesine dahil olan ülkeler için benzerlik gösterir. İngiltere, Kanada, Avustralya ve Amerika içinse her ülkenin kendi belirlediği ayrı ayrı kurallar ve süreçler mecvuttur.

Vize başvuru işlemleri zorlu, yorucu ve uzun bir süreçtir. Vize başvuruları öncesi  ciddi ve dikkatli bir hazırlık gerekmektedir. Her yıl vizeler ile ilgili konsolosluklar tarafından vize başvuruları ile ilgili yeni değişiklikler ve uygulamalar yapılmaktadır. Bu süreçte vize başvuruları eksik veya yanlış belge hazırlanmasından ve vize görüşmelerinde istenilen cevapların verilmemesinden kaynaklanan red kararları ile sonuçlanabilmektedir.

Biz CDS ailesi olarak 1996’dan beri 20 yıllık tecrübemiz ile bu zorlu ve uzun yolu sizin için kolaylaştırmak aynı zamanda da doğru ve eksiksiz bir başvuru süreci geçirmenizi sağlayarak vize almanıza yardımcı olmak için çalışmaktayız.


KANADA

Kanada vizesi başvuru sürecinde, vize dökümanlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlamak, ingilizce niyet mektubu yazmak ve başvuru ile ilgili konsolosluklar tarafından yapılan değişikliklerin takibini yapmak oldukça stresli ve yorucu bir süreçtir. Kanada vizesi için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta da eksiksiz ve doğru belgeler ile oluşturulan başvuru dosyanızdır. Bu başvuru süresi boyunca ekibimiz her adımınızda sizin yanınızda olarak tüm bu süreci sizin için kolaylaştırıp, dosyanızı eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlayarak vize almanıza yardımcı olacak ve bu stresli süreci sizin için kolaylaştıracaktır. 


AMERİKA

Amerika vize başvurusu zorlu bir süreç izler. Dikkat ve özenle hazırlanması gereken belgeler ile mülakatta sorulacak sorulara istenilen cevapların verilmesi halinde işiniz oldukça kolaylaşacaktır.  Tecrübeli danışmanlarımız ön hazırlık sürecinde başvuru dosyanız için gerekli tüm belgeleri sizin için özenle hazırlayarak, mülakatta dikkat etmeniz gerekenler ile ilgili sizi iyi bir şekilde bilgilendirerek görüşmenizi en iyi şekilde geçirmeniz için yardımcı olacaktır. Görüşme gününüz geldiğinde tarafımızdan hazırlanan eksiksiz dosyanızla vize memuru ile görüşmenizi gerçekleştireceksiniz. Dosyanızdaki belgeler ve niyet mektubunuz ile  Amerika’ya gitme nedeniz, ne kadar kalacağınız ve finansal durumunuzun bu seyahate elverişli olup olmadığına dair tespitlerin yapılması, gerekli görüldüğü durumlarda memurun size yönelteceği sorularla görüşmeniz son bulacaktır. Gerekli dökümanlarınızın doğru ve eksiksiz olması durumunda ve görüşmenizin olumlu geçmesi sonucunda tedirgin olmanız için hiç bir sebep bulunmaz.


İNGİLTERE

İngiltere vizesi, Amerika vizesi gibi özen ve dikkat gerektiren bir başvurucu süreci ile doğru ve eksiksiz bir başvuru dosyası ister.  İngiltere vize başvurusu ile ilgili en korkulan noktalardan biri de fazlaca döküman istenen başvuru sürecidir. Tüm bu dokümanların toparlanması ve doğru bir şekilde dosyalanmasını kolaylaştırmak amacıyla size destek çıkarak doğru bir dosya ile başvurunuzu gerçekleştirmeniz için CDS ailesi olarak tüm bu süreçte size destek çıkacağız.


SCHENGEN VİZESİ

Schengen vizesi diğer vizelere kıyasla daha kolay bir başvuru süreci izler. Schengen bölgesine dahil olan ülkeler için uygulanan başvuru süreci ve istenilen belgeler birbirleriyle benzerlik gösterir. Schengen bölgesine dahil olan ülkeler; Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa , Hırvatistan, Hollanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İrlanda, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Monako, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, Yunanistan, birbirleri arasındaki sınır kontrollerini bir anlaşmayla kaldırmış böylelikle Schengen bölgesine üye ülkelerden birinin vizesi bir diğer Schengen bölgesine üye ülkeye serbestçe seyahati kolaylaştırmıştır.