ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH (KANADA)

 • ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu
 • ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu
 • ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu
 • ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu
 • ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu
 • ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu
 • ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu
 • ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu
 • ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu
 • ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu
 • ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu
ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu - 0 ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu - 1 ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu - 2 ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu - 3 ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu - 4 ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu - 5 ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu - 6 ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu - 7 ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu - 8 ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu - 9 ELS LANGUAGE CENTERS YOUTH Yaz Okulu - 10

ELS Language Centers, öğrencilerini amaçlarına ulaştırmada 50 yılın üzerinde bir geçmişe ve tecrübeye sahiptir. İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere hizmet veren, üniversiteye girmeyi hedefleyen öğrenciler için fırsatlar sunan, hangi okulda hangi bölüm kendisine uygun kararsız kalan öğrencilere doğru kararı vermelerinde yardımcı personeliyle destek veren lider bir eğitim kurumudur. Artık sadece Amerika’da değil; Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmakta hem de üniversitelerden şartlı kabul sağlayabilmektedir. Bu anlamda ELS Language Centers, güvencesi kıtalara dağılmış lider bir okuldur. 

ELS Language Centers merkezlerinin her birinde öğrenciler için yerel turistik yerlere yapılan gezilerden spor etkinliklerine, çevredeki tiyatrolardan müze ve restoranlara yapılan turlara ve alışveriş merkezleri ve eğlence parklarına yapılan gezilere kadar çok çeşitli aktivite olanakları sunulmaktadır. Bu sosyal ve kültürel geziler sizin arkadaş edinmenizi ve İngilizcenizi kullanmanızı sağlarken, yeni eğitim ve yaşam şartlarına uyum sürecinizi de hızlandırmaktadır.

Her kim olursanız olun, mutlaka isteklerinize uygun bir şehirde ELS Language Centers merkezi bulabilirsiniz. Amerika’daki 50’den fazla ELS Language Centers merkezlerinin çoğunluğu üniversite kampüsleri içerisinde bulunmaktadır. Dil eğitiminizi ister üniversite kampüsü içerisinde almak isteyin ister şehir merkezinde, ELS Language Centers sunduğu sayısız imkan ile sizin için doğru adres olacaktır.


ELS Language Centers, öğrencilerini amaçlarına ulaştırmada 50 yılın üzerinde bir geçmişe ve tecrübeye sahiptir. İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere hizmet veren, üniversiteye girmeyi hedefleyen öğrenciler için fırsatlar sunan, hangi okulda hangi bölüm kendisine uygun kararsız kalan öğrencilere doğru kararı vermelerinde yardımcı personeliyle destek veren lider bir eğitim kurumudur. Artık sadece Amerika’da değil; Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmakta hem de üniversitelerden şartlı kabul sağlayabilmektedir. Bu anlamda ELS Language Centers, güvencesi kıtalara dağılmış lider bir okuldur. 

ELS Language Centers merkezlerinin her birinde öğrenciler için yerel turistik yerlere yapılan gezilerden spor etkinliklerine, çevredeki tiyatrolardan müze ve restoranlara yapılan turlara ve alışveriş merkezleri ve eğlence parklarına yapılan gezilere kadar çok çeşitli aktivite olanakları sunulmaktadır. Bu sosyal ve kültürel geziler sizin arkadaş edinmenizi ve İngilizcenizi kullanmanızı sağlarken, yeni eğitim ve yaşam şartlarına uyum sürecinizi de hızlandırmaktadır.

Her kim olursanız olun, mutlaka isteklerinize uygun bir şehirde ELS Language Centers merkezi bulabilirsiniz. Amerika’daki 50’den fazla ELS Language Centers merkezlerinin çoğunluğu üniversite kampüsleri içerisinde bulunmaktadır. Dil eğitiminizi ister üniversite kampüsü içerisinde almak isteyin ister şehir merkezinde, ELS Language Centers sunduğu sayısız imkan ile sizin için doğru adres olacaktır.


Aile Yanında Ocak Ayı Gençlik Programı:

Florida’nın güneşli St. Petersburg şehrinde bir Amerikalı ailenin yanında kalarak ve ABD’deki yaşam deneyimi kazanarak İngilizce öğrenin. Öğrenciler, Eckerd College kampüsünde profesyonel ELS  Language Centers Youth öğretmenleri ile Genel İngilizce ve karşılıklı konuşma alıştırması yaparlar. Hafta sonlarında öğrenciler Disney World®, Busch Gardens®, Universal’s Islands of Adventure®, Salvador Dali Müzesi, alışveriş gezileri, bir Amerikan okulunu ziyaret ve Universal Studios® turu gibi Florida’nın en popüler turistik noktalarını keşfederler. Ayrıca, diğer ev sahibi ailelerle birlikte düzenlenen etkinlikler de programa dahildir.

Eğlence ve Güneş Kampı:

Florida’da bulunan güneşli St. Petersburg şehri eşsiz plajlarla doludur. Öğretmenleriyle beraber öğrenciler, Eckerd College tarafından ELS Language Centers Youth kamp öğrencileri için özel olarak sunulan yurtlarda kalırlar. Eğlence ve Güneş kampı sunduğu farklı olanaklarla İngilizcenizi çok farklı açılardan geliştirmenizi sağlayacaktır.

Malibu I ve II Gençlik Kampları:

Güney California’nın sahil kenti Malibu’da bulunan Pepperdine University’de İngilizce öğrenin. Disneyland®, Hollywood ve Beverly Hills gibi popüler noktalardan otomobille sadece 30 dakika mesafede olan Pepperdine University, sıcak plajlara birkaç kilometre yakınlıktadır. Öğrenciler Pepperdine University’nin olimpik yüzme havuzu, tenis kortları, raketbol kortları ve diğer tesislerinden yararlanırken Malibu'nun güneşli havasının keyfini çıkarırlar.

Malibu’da Üniversiteye Hazırlık Programı:

Pepperdine University’nin prestijli kampüsünde yer alan Malibu’da Üniversiteye Hazırlık Programı, 14-16 yaşındaki gençler için tasarlanmıştır. Bu programda Amerikan üniversite sistemine odaklı özel bir dizi ders sunulur. Konular arasında üniversite dersleri için dinleme ve not tutma becerilerinin yanı sıra sözlü sunu becerileri sayılabilir. Ayrıca, İleri Düzey öğrencileri için TOEFL®/SAT Hazırlık seçmeli dersi bulunur.

Nike Sports Camps:

Sporla ilgilenen öğrenciler bilir ki eğitim ve spor el ele gitmektedir. ELS  Language Centers Gençlik Kampları ve Nike Sports Camps iş birliği yürüterek her ikisinin de en iyisini sunar: son derece kaliteli İngilizce kursları ve eşi bulunmaz bir spor eğitimi. Nike Spor kampının öncesinde verilen ELS  Language Centers Gençlik Kampı programı öğrencilerin etkin ve özgüvenli bir şekilde İngilizce konuşabilmelerini sağlar. Beraber, bu çok kapsamlı birleşik program öğrencilerin diğer ülkelerden gelen gençlerle gerek sahada gerekse saha dışında daha rahat iletişim kurabilmelerini sağlar. Bu programlar, aşağıdaki konumlar ve seçeneklerle mevcuttur:

Florida International University, Florida

Nike Basketball and ELS Language Camp

Nike Tennis and ELS Language Camp

Nike Baseball and ELS Language Camp

Nike Soccer and ELS Language Camp

Nike Volleyball and ELS Language Camp

Curry College, Massachusetts

Nike Tennis and ELS Language Camp

Nike Basketball and ELS Language Camp

Nike Volleyball and ELS Language Camp

Nike Soccer and ELS Language Camp

Nike Baseball and ELS Language Camp

Nike Football and ELS Language Camp

Nike Golf Camps – (no language)

Pepperdine University, California

Nike Tennis and ELS Language Camp

Nike Basketball and ELS Language Camp

Nike Soccer and ELS Language Camp

Stanford University, California

Nike Tennis and ELS Language Camp

Caldwell University, New Jersey

Nike Basketball and ELS Language Camp

University of San Diego, California

Nike Tennis and ELS Language Camp

The Lawrenceville School, New Jersey

Nike Tennis and ELS Language Camp

Nike Golf and ELS Language Camp

Daha fazla bilgi için ilgili adresi ziyaret edebilirsiniz

Juilliard School’da Yaz Programı:

ELS  Language Centers Youth’un New York’ta Yaz programı,  dünyanın en büyük performans sanatı merkezi olan Lincoln Center’da, Juilliard School’da yürütülmektedir. 16 ve daha büyük yaştaki bağımsız genç öğrenciler New York’un kalbinde, şehrin son derece kozmopolit yapısını ve sunduğu sınırsız olanakları deneyimleyip, dünyanın farklı köşelerinden arkadaşlıklar kurarak İngilizcelerini geliştirme fırsatı elde ederler. 

Vancouver’da Yaz ve Kış Gençlik Programları:

Buradaki ELS  Language Centers Gençlik Programları eğlenceli ve interaktif bir İngilizce eğitim anlayışı sunar. Dersler haftalık temalarla öğrencilere yeni ilgi alanları kazandırır. Bunlar arasında popüler kültür, müzik, teknoloji, yemek ve sağlık gibi konular yer alır. Vancouver, önemli deneyimler kazanabileceğiniz ve İngilizcenizi geliştirebileceğiniz hareketli bir ortam sunar. 


Güncel, detaylı fiyatlar ve indirimler için bizimle iletişime geçiniz.

St. Petersburg, Florida:

ELS/St. Petersburg, ünlü Meksika Körfezi’nden yalnızca 5 dakika uzaklıkta, Eckerd College’ın muhteşem deniz manzaralı kampüsünde yer alır. Florida’nın tropik batı sahilinde bulunan St. Petersburg; plajları, ılıman iklimi ve eğitim ve kültür aktiviteleriyle tanınır. Öğrenciler, Magic Kingdom®, EPCOT®, Sea World®, Busch Gardens® ve Universal Studios Florida®’ya yapılan gezilerin tadını çıkarırlar. Salvador Dali Müzesi ve Bilim ve Endüstri Müzesi şehrin kültürel zenginlikleri arasındadır. 

Malibu/Thousand Oaks:

ELS/Thousand Oaks, Pasifik Sahili’nden 19 km, Los Angeles Şehir merkezinden 70 km ve Santa Barbara’dan 90 km uzaklıktaki California Lutheran University (CLU)’nin 90 hektarlık kampüsünde yer alır. Thousand Oaks, 127.000 nüfusa sahiptir ve FBI tarafından ABD’deki büyüklüğüne oranla en güvenli şehirlerden biri olarak belirlenmiştir. Santa Monica Dağları Ulusal Dinlenme alanının karşısına yerleşmiş olan Thousand Oaks; sanat, açık hava festivalleri, alışveriş ve yıl boyu inanılmaz güzel bir iklim sunar.

New York:

ELS/Juilliard, New York City’nin kültürel kalbinde, Lincoln Center Gösteri Sanatları’ndaki prestijli Juilliard School’da yer alır. Dünyanın en büyük gösteri sanatları merkezi olan Lincoln Center, Juilliard School ile birlikte 12 sanat organizasyonuna ev sahipliği yapar; bunlar arasında Film Society of Lincoln Center, Metropolitan Opera, New York City Ballet, New York City Opera, New York Philharmonic ve School of American Ballet yer alır. ELS öğrencileri Lincoln Center’daki kültürel etkinliklere katılabilirler ve New York’u dünyanın en heyecan verici şehri yapan birçok etkinliği ve yeni ortamları keşfedebilirler.

Vancouver:

ELS Vancouver şehrin merkez bölgesinde, sahile ve ünlü Stanley Park’a sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer alır. Burası dinamik, uluslararası yapıya sahip bir bölgedir ve birçok cazip kafe ve restoranlar, sanat galerileri, tiyatro salonları ve kütüphanelerin hepsi yürüme mesafesinde yer alır. 


VİZE İŞLEMLERİ

Vize başvuru işlemleri her ülkeye göre farklılık göstermektedir. Schengen bölgesi içinde kalan ülkeler için Schengen vizesi başvurusu yapılır. Bu bölgelerde ortak uygulamalar ve kurallar mevcuttur, bu yüzden bu ülkeler için yapacağınız vize başvuru süreci de  Schengen bölgesine dahil olan ülkeler için benzerlik gösterir. İngiltere, Kanada, Avustralya ve Amerika içinse her ülkenin kendi belirlediği ayrı ayrı kurallar ve süreçler mecvuttur.

Vize başvuru işlemleri zorlu, yorucu ve uzun bir süreçtir. Vize başvuruları öncesi  ciddi ve dikkatli bir hazırlık gerekmektedir. Her yıl vizeler ile ilgili konsolosluklar tarafından vize başvuruları ile ilgili yeni değişiklikler ve uygulamalar yapılmaktadır. Bu süreçte vize başvuruları eksik veya yanlış belge hazırlanmasından ve vize görüşmelerinde istenilen cevapların verilmemesinden kaynaklanan red kararları ile sonuçlanabilmektedir.

Biz CDS ailesi olarak 1996’dan beri 20 yıllık tecrübemiz ile bu zorlu ve uzun yolu sizin için kolaylaştırmak aynı zamanda da doğru ve eksiksiz bir başvuru süreci geçirmenizi sağlayarak vize almanıza yardımcı olmak için çalışmaktayız.


KANADA

Kanada vizesi başvuru sürecinde, vize dökümanlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlamak, ingilizce niyet mektubu yazmak ve başvuru ile ilgili konsolosluklar tarafından yapılan değişikliklerin takibini yapmak oldukça stresli ve yorucu bir süreçtir. Kanada vizesi için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta da eksiksiz ve doğru belgeler ile oluşturulan başvuru dosyanızdır. Bu başvuru süresi boyunca ekibimiz her adımınızda sizin yanınızda olarak tüm bu süreci sizin için kolaylaştırıp, dosyanızı eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlayarak vize almanıza yardımcı olacak ve bu stresli süreci sizin için kolaylaştıracaktır. 


AMERİKA

Amerika vize başvurusu zorlu bir süreç izler. Dikkat ve özenle hazırlanması gereken belgeler ile mülakatta sorulacak sorulara istenilen cevapların verilmesi halinde işiniz oldukça kolaylaşacaktır.  Tecrübeli danışmanlarımız ön hazırlık sürecinde başvuru dosyanız için gerekli tüm belgeleri sizin için özenle hazırlayarak, mülakatta dikkat etmeniz gerekenler ile ilgili sizi iyi bir şekilde bilgilendirerek görüşmenizi en iyi şekilde geçirmeniz için yardımcı olacaktır. Görüşme gününüz geldiğinde tarafımızdan hazırlanan eksiksiz dosyanızla vize memuru ile görüşmenizi gerçekleştireceksiniz. Dosyanızdaki belgeler ve niyet mektubunuz ile  Amerika’ya gitme nedeniz, ne kadar kalacağınız ve finansal durumunuzun bu seyahate elverişli olup olmadığına dair tespitlerin yapılması, gerekli görüldüğü durumlarda memurun size yönelteceği sorularla görüşmeniz son bulacaktır. Gerekli dökümanlarınızın doğru ve eksiksiz olması durumunda ve görüşmenizin olumlu geçmesi sonucunda tedirgin olmanız için hiç bir sebep bulunmaz.


İNGİLTERE

İngiltere vizesi, Amerika vizesi gibi özen ve dikkat gerektiren bir başvurucu süreci ile doğru ve eksiksiz bir başvuru dosyası ister.  İngiltere vize başvurusu ile ilgili en korkulan noktalardan biri de fazlaca döküman istenen başvuru sürecidir. Tüm bu dokümanların toparlanması ve doğru bir şekilde dosyalanmasını kolaylaştırmak amacıyla size destek çıkarak doğru bir dosya ile başvurunuzu gerçekleştirmeniz için CDS ailesi olarak tüm bu süreçte size destek çıkacağız.


SCHENGEN VİZESİ

Schengen vizesi diğer vizelere kıyasla daha kolay bir başvuru süreci izler. Schengen bölgesine dahil olan ülkeler için uygulanan başvuru süreci ve istenilen belgeler birbirleriyle benzerlik gösterir. Schengen bölgesine dahil olan ülkeler; Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa , Hırvatistan, Hollanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İrlanda, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Monako, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, Yunanistan, birbirleri arasındaki sınır kontrollerini bir anlaşmayla kaldırmış böylelikle Schengen bölgesine üye ülkelerden birinin vizesi bir diğer Schengen bölgesine üye ülkeye serbestçe seyahati kolaylaştırmıştır.