EC ENGLISH (KANADA)

 • EC ENGLISH Dil Okulu
 • EC ENGLISH Dil Okulu
 • EC ENGLISH Dil Okulu
 • EC ENGLISH Dil Okulu
 • EC ENGLISH Dil Okulu
 • EC ENGLISH Dil Okulu
 • EC ENGLISH Dil Okulu
 • EC ENGLISH Dil Okulu
 • EC ENGLISH Dil Okulu
 • EC ENGLISH Dil Okulu
 • EC ENGLISH Dil Okulu
EC ENGLISH Dil Okulu - 0 EC ENGLISH Dil Okulu - 1 EC ENGLISH Dil Okulu - 2 EC ENGLISH Dil Okulu - 3 EC ENGLISH Dil Okulu - 4 EC ENGLISH Dil Okulu - 5 EC ENGLISH Dil Okulu - 6 EC ENGLISH Dil Okulu - 7 EC ENGLISH Dil Okulu - 8 EC ENGLISH Dil Okulu - 9 EC ENGLISH Dil Okulu - 10

EC dil okulları, dünyanın farklı köşelerindeki merkezlerinde İngilizce öğrenmek isteyen kişilere hitap eden programları ile 1905 yılından bu yana hizmet vermektedir. İngiltere’de kurduğu dil okullarının ardından dünyanın farklı bölgelerinde açtığı merkezleri ile dil eğitiminde önde gelen uluslararası kurumlardan bir tanesi haline gelmiştir. 

EC English dil okulları, dünyanın farklı köşelerindeki merkezlerinde İngilizce öğrenmek isteyen kişilere hitap eden programları ile 1905 yılından bu yana hizmet vermektedir. İngiltere’de kurduğu dil okullarının ardından dünyanın farklı bölgelerinde açtığı merkezleri ile dil eğitiminde önde gelen uluslararası kurumlardan bir tanesi haline gelmiştir.

Ödüller

EC English, STM Star Chain School (Study Travel Dergisi Yıldız Okul Zinciri) Ödülleri’ne verilmeye başlandığı ilk günden itibaren her yıl aday gösterilmiştir. 2011 yılında Prestij, 2009 ve 2010 yıllarında ise Star Innovation ödülüne layık görülmüştür.


BAŞARIYA GİDEN YOL

Kampüste, Üniversiteye Kabul ve Kariyer Gelişimi seçenekleriyle Amerika’da yaşama, okuma ve çalışma hayallerinizi gerçekleştirmek mümkündür.                                                                    Yolunuzu Seçin

                

KAMPÜSTE

ÜNİVERSİTEYE KABUL

KARİYER GELİŞİMİ

 

·  Fredonia veya Oswego (New York Devlet Üniversitesi) için şartlı kabul garantisi

 

·  İngilizcenizi Kuzey Amerika’daki olağanüstü EC okullarından birinde geliştirin ve sayısı sürekli artan iş birliğinde olduğumuz seçkin üniversitelerden birine girme şansı elde edin

 

·  ABD ve Kanada’nın en saygın kurumlarında kısa ve uzun vadeli eğitim alternatiflerinden seçin

·  Üniversitenin tüm olanaklarına erişim imkanıyla, kampüs yaşamı ve eğitimi 

 

·  Kariyer beklentileriniz ve büyüyen endüstrilerdeki becerilerinizi geliştirmek üzere ilgili alanlarda eğitim fırsatları

 

·  ABD’nin en büyük üniversite sistemi, New York Devlet Üniversitesi’ne giriş yolu garantisi

·  Anlaşmalı olduğumuz üniversitelerden, TOEFL ve IELTS sınavları muafiyeti ile şartlı kabul hakkı alın

 

·  ABD veya Kanada üniversitelerinde bir derece                     almak için esnek, hızlı ve stressiz bir rota izleyin

 

·  İş deneyimi ve staj programları bu programların çoğuna dahildir

GENEL İNGİLİZCE KURSLARI: 

Öğrencilerin İngilizce’nin dört farklı alanında, Okuma, yazma, konuşma ve dinleme, akıcılık ve özgüvene sahip olmasını amaçlamaktadır.

Standart İngilizce Kursu: Haftada 20 ders olan bu program, tüm merkezlerde 1-52 hafta süreyle en fazla 12 kişilik sınıflarda verilmektedir.

Yarı -Yoğun İngilizce Kursu: Haftada 24 ders olan bu program, tüm merkezlerde 1-52 hafta süreyle en fazla 12 kişilik sınıflarda verilmektedir.

Yoğun İngilizce Kursu: Haftada 30 ders olan bu program, tüm merkezlerde 1-52 hafta süreyle en fazla 12 kişilik sınıflarda verilmektedir

Mini Gruplarla İngilizce Kursu: Haftada 20 veya 30 derstir.


AKADEMİK DÖNEM / YIL KURSLARI:

Öğrencilerin dilde akıcılık kazanmasını, potansiyelinin üzerine çıkmasını ve dünyanın her yerinden gelen çok çeşitli insanlarla uzun ömürlü arkadaşlıklar kurmasını amaçlamaktadır.

Standart İngilizce Kursu: Haftada 20 ders olan bu program, tüm merkezlerde en az 24 hafta süreyle en fazla 12 kişilik sınıflarda verilmektedir.

Yarı -Yoğun İngilizce Kursu: Haftada 24 ders olan bu program, tüm merkezlerde en az 24 hafta süreyle en fazla 12 kişilik sınıflarda verilmektedir.

Yoğun İngilizce Kursu: Haftada 30 ders olan bu program, tüm merkezlerde en az 24 hafta süreyle en fazla 12 kişilik sınıflarda verilmektedir.

Bire Bir Özel Dersler: Haftada 20, 30, 40, 50 ders olan bu program, tüm merkezlerde en az 1 hafta süreyle verilmektedir.


AKADEMİK AMAÇLI İNGİLİZCE KURSLARI:

Yalnızca kampüs okullarımızda mevcut olan bu program, öğrencilerin seçmiş olduğu üniversiteye girişini güven içinde ve yeterlilik kazanmış olarak garantilemek için dil bilimsel, akademik ve kültürel becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. 

Akademik İngilizce Kursu: Haftada 30 ders olan bu program, Fredonia ve Oswego ile EC English kampüste 1-52 hafta süreyle verilmektedir.


SINAV HAZIRLIK KURSLARI:

FCE İngilizce Kursu: Orta, Yüksek Orta için 8 Hafta ve Orta üstü için 4 haftalık kurs

CAE İngilizce Kursu: Orta üstü ve İleri seviye için 4 haftalık kurs

CPE İngilizce Kursu: İleri

IELTS İngilizce Kursu: Orta

TOEFL İngilizce Kursu: Orta üstü

TOEIC İngilizce Kursu: Orta

Higher Score® IELTS İngilizce Kursu: Orta

Higher Score®  TOEFL İngilizce Kursu: Orta

Higher Score®  TOEICİngilizce Kursu: Orta

GRE İngilizce Kursu: Orta Üstü

İŞ İNGİLİZCESİ KURSLARI:

Çalışma, iş ve ticaret dünyasında rekabet üstünlüğü kazandıran bu yoğun kurs öğrencilerin, İngilizce seviyelerini artırmasını ve başarı için ihtiyacı olan dil, becerileri ve kültürel anlayışı geliştirmelerini amaçlamaktadır.

Dönem/Yıl İngilizce Kursu: Haftada 30 derstir. (Montreal, Covent Garden 30+ ve EC English kampüste hariç.)

Bire Bir İş İngilizcesi Özel Dersleri: Haftada 20/30/40/50 ders olan bu program, Londra ve Brighton’da yıl boyunca, Malta ve Cambridge’de düşük sezonda, en az 1 hafta süreyle verilmektedir.

Mini Gruplarla İş İngilizcesi Dersleri: Haftada 20 veya 30 ders olan bu program,  Malta’da 1 veya 4 hafta süreyle en fazla 6 kişilik sınıflarda verilmektedir. (Minimum 23 yaş.)


HER YAŞ İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI:

Classic: 13-17 yaş grubuna hitap eden kursta haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilmektedir. Konaklamalar, resort veya yurtta sunulmakla birlikte arzu eden öğrenciler aile yanı konaklama seçeneğinden de yararlanabilmektedirler.

Aile Programı: İngilizce öğrenirken aynı zamanda unutulmaz bir tatil geçirmeyi sağlayabilecek olan bu program aileler için tasarlanmıştır.

Okul Grupları: Başlarında bir liderle veya öğretmenleriyle İngilizce öğrenmek isteyen grupların katılabileceği bir programdır.


Fiyat listeleri için tıklayınız.

Güncel fiyat bilgileri ve kampanyalar için bizimle iletişime geçiniz.

KANADA

Zirvesi karlı dağların tatlı su gölleriyle birleştiği ve geniş ormanların gelişmiş, kozmopolit şehirleri kucakladığı Kanada, sonsuz bir doğal güzelliğe sahiptir. Aynı zamanda İngilizce ve Fransızca olmak üzere iki resmi dil konuşulan ve dünyanın en büyük ikinci ülkesi olan Kanada gerçek anlamda bir kültür mozaiğine sahiptir. UNESCO’ya göre Toronto ve Vancouver dünyadaki en güzel, güvenli ve yaşanılır şehirlerinden iki tanesidir. Yeni bir dil öğrenme dışında kültürel ve sosyal etkinlikler öğrencilerin başarısına büyük katkıda bulunmaktadır. Öğrencilere, gerçek durumlarda pratik İngilizce, Kanada kültürünü öğrenmek ve dünya çapında birçok yeni arkadaşlıklar edinmek için fırsat vermektedir

Montreal | Toronto | Vancouver


ABD

Muazzam ve büyüleyici manzarası ve şehirleriyle ABD kesinlikle es geçilmemesi gereken bir yerdir. Ünlü Ivy League üniversitelerinden, pop müzik endüstrisine ve Hollywood’un parlak ışıklarına kadar ABD’nin etkileyici kültürü tüm dünyada konuşulan İngilizceyi önemli ölçüde etkilemektedir.

Boston | New York | Washington | San Diego | San Francisco | Los Angeles | Miami | Fredonia & Oswego’da Kampüste

New York

Okul, Manhattan’ın kalbinde Times Square Area’da, İngilizce öğrenmek için çok çekici bir yerde, şehrin sunduğu tüm imkanların merkezinde konumlanmıştır. Times Square manzaralı güzel bir binada hizmet vermektedir.

- 16 aydınlık, geniş ve modern sınıflara ,

- Öğrenci salonuna,

- 23 bilgisayar ve ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet erişimine,

- Zengin çeşitleriyle her zevki memnun edebilecek eğlenceli bir mekana sahiptir


Boston

1992 yılında kurulan Boston şubesi, şehrin Back Bay bölgesinin merkezinde yer alan güzel bir binada, Copley Square’den yalnızca bir kaç blok ötede bulunmaktadır. Sınıflar, öğrencilerin İngilizceyi eğlenceli bir şekilde iletişim halinde geçirebilecekleri şekilde düzenlenmiştir ve az kişiden oluşmaktadır. Bu sayede öğretmen öğrencileriyle daha ayrıntılı ilgilenebilmektedir.

- 21 aydınlık, geniş ve modern sınıfa,

- Öğrenci salonuna,

- 35 bilgisayar ve ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet erişimine,

- Zengin çeşitleriyle her zevki memnun edebilecek eğlenceli bir mekana sahiptir.


San Diego

San Diego’da modern ve az kişiden oluşan sınıflarda olumlu bir öğrenim ortamı  sunmaktadır.

- 20 aydınlık, geniş ve modern sınıfa,

- Öğrenci salonuna,

- 22 bilgisayar ve ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet erişimine,

- Zengin çeşitleriyle her zevki memnun edebilecek eğlenceli bir mekana sahiptir.


İNGİLTERE

İçinde çok çeşitli kültürler barındıran, yemyeşil kırlarıyla ve halen yaşanmakta olan tarihi kasabaları ve şehirleriyle Birleşik Krallık oldukça eşsiz bir bölgedir. Ayrıca İngilizcenin doğduğu yer olması bakımından Birleşik Krallık, doğal olarak dünyanın bir numaralı İngilizce eğitimi veren ülkesidir.

Londra | Oxford |  Cambridge | Brighton | Bristol | Manchester


MALTA

St Julian’s


GÜNEY AFRİKA

Cape Town


VİZE İŞLEMLERİ

Vize başvuru işlemleri her ülkeye göre farklılık göstermektedir. Schengen bölgesi içinde kalan ülkeler için Schengen vizesi başvurusu yapılır. Bu bölgelerde ortak uygulamalar ve kurallar mevcuttur, bu yüzden bu ülkeler için yapacağınız vize başvuru süreci de  Schengen bölgesine dahil olan ülkeler için benzerlik gösterir. İngiltere, Kanada, Avustralya ve Amerika içinse her ülkenin kendi belirlediği ayrı ayrı kurallar ve süreçler mecvuttur.

Vize başvuru işlemleri zorlu, yorucu ve uzun bir süreçtir. Vize başvuruları öncesi  ciddi ve dikkatli bir hazırlık gerekmektedir. Her yıl vizeler ile ilgili konsolosluklar tarafından vize başvuruları ile ilgili yeni değişiklikler ve uygulamalar yapılmaktadır. Bu süreçte vize başvuruları eksik veya yanlış belge hazırlanmasından ve vize görüşmelerinde istenilen cevapların verilmemesinden kaynaklanan red kararları ile sonuçlanabilmektedir.

Biz CDS ailesi olarak 1996’dan beri 20 yıllık tecrübemiz ile bu zorlu ve uzun yolu sizin için kolaylaştırmak aynı zamanda da doğru ve eksiksiz bir başvuru süreci geçirmenizi sağlayarak vize almanıza yardımcı olmak için çalışmaktayız.


KANADA

Kanada vizesi başvuru sürecinde, vize dökümanlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlamak, ingilizce niyet mektubu yazmak ve başvuru ile ilgili konsolosluklar tarafından yapılan değişikliklerin takibini yapmak oldukça stresli ve yorucu bir süreçtir. Kanada vizesi için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta da eksiksiz ve doğru belgeler ile oluşturulan başvuru dosyanızdır. Bu başvuru süresi boyunca ekibimiz her adımınızda sizin yanınızda olarak tüm bu süreci sizin için kolaylaştırıp, dosyanızı eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlayarak vize almanıza yardımcı olacak ve bu stresli süreci sizin için kolaylaştıracaktır. 


AMERİKA

Amerika vize başvurusu zorlu bir süreç izler. Dikkat ve özenle hazırlanması gereken belgeler ile mülakatta sorulacak sorulara istenilen cevapların verilmesi halinde işiniz oldukça kolaylaşacaktır.  Tecrübeli danışmanlarımız ön hazırlık sürecinde başvuru dosyanız için gerekli tüm belgeleri sizin için özenle hazırlayarak, mülakatta dikkat etmeniz gerekenler ile ilgili sizi iyi bir şekilde bilgilendirerek görüşmenizi en iyi şekilde geçirmeniz için yardımcı olacaktır. Görüşme gününüz geldiğinde tarafımızdan hazırlanan eksiksiz dosyanızla vize memuru ile görüşmenizi gerçekleştireceksiniz. Dosyanızdaki belgeler ve niyet mektubunuz ile  Amerika’ya gitme nedeniz, ne kadar kalacağınız ve finansal durumunuzun bu seyahate elverişli olup olmadığına dair tespitlerin yapılması, gerekli görüldüğü durumlarda memurun size yönelteceği sorularla görüşmeniz son bulacaktır. Gerekli dökümanlarınızın doğru ve eksiksiz olması durumunda ve görüşmenizin olumlu geçmesi sonucunda tedirgin olmanız için hiç bir sebep bulunmaz.


İNGİLTERE

İngiltere vizesi, Amerika vizesi gibi özen ve dikkat gerektiren bir başvurucu süreci ile doğru ve eksiksiz bir başvuru dosyası ister.  İngiltere vize başvurusu ile ilgili en korkulan noktalardan biri de fazlaca döküman istenen başvuru sürecidir. Tüm bu dokümanların toparlanması ve doğru bir şekilde dosyalanmasını kolaylaştırmak amacıyla size destek çıkarak doğru bir dosya ile başvurunuzu gerçekleştirmeniz için CDS ailesi olarak tüm bu süreçte size destek çıkacağız.


SCHENGEN VİZESİ

Schengen vizesi diğer vizelere kıyasla daha kolay bir başvuru süreci izler. Schengen bölgesine dahil olan ülkeler için uygulanan başvuru süreci ve istenilen belgeler birbirleriyle benzerlik gösterir. Schengen bölgesine dahil olan ülkeler; Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa , Hırvatistan, Hollanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İrlanda, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Monako, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, Yunanistan, birbirleri arasındaki sınır kontrollerini bir anlaşmayla kaldırmış böylelikle Schengen bölgesine üye ülkelerden birinin vizesi bir diğer Schengen bölgesine üye ülkeye serbestçe seyahati kolaylaştırmıştır.